Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Potrójne uderzenie mocnych brzmień już w czerwcu w Stodole!

27 Maja 2014

W czerwcu na scenie warszawskiego klubu Stodoła zagrają m.in. Dropkick Murphys, GHOST B.C. oraz Black Label Society.


19 czerwca w klubie przy Batorego 10 wystąpi bostońska legenda - grupa Dropkick Murphys! W jej skład wchodzą potomkowie irlandzkich imigrantów, co wyjaśnia dlaczego na ich wszystkich albumach słychać nie tylko mocnego punk rocka i energetycznego, szalonego rock'n'rolla, ale i pokaźną dawkę celtyckich rytmów! Tego, co członkowie zespołu robią na scenie, nie da się opowiedzieć. Tą grupę po prostu trzeba zobaczyć na żywo! Dzień wcześniej, 18 czerwca, zespół zagra w Krakowie, w klubie Studio.

25 czerwca w Stodole zagra jeden z najpopularniejszych i zarazem najoryginalniejszych zespołów heavy metalowych ostatnich lat - GHOST B.C. Image zespołu jest dość osobliwy - Szwedzi nie ujawniają swojej tożsamości, ani nawet, ukrytych pod maskami, twarzy. Frontman grupy, nazywany Papa Emeritus II, razem ze swoimi Bezimiennymi Upiorami z pewnością zagwarantuje publiczności niesamowicie mocne, mroczne i niecodzienne show.

Dzień później, 26 czerwca, kolejna dawka ciężkiego grania. Tym razem genialną mieszankę southern rocka, hard rocka i heavy metalu zagwarantuje nam amerykańska formacja Black Label Society, na czele z fenomenalnym gitarzystą Zakkiem Wylde'm. Grupa ma na koncie wiele, odnoszących ogromne sukcesy, tras koncertowych oraz dziewięć albumów studyjnych. Po trzyletniej przewie Black Label powraca do Polski, tym razem jednak wystąpi na dwóch koncertach -25 czerwca we wrocławskim klubie Eter oraz 26 czerwca w warszawskiej Stodole.

Klub Stodoła / RM

Tagi: dropkick murphys, ghost b.c., black label society
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.