Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Lisa Stansfield w listopadzie w Polsce!

17 Czerwca 2014

Lisa Stansfield wystąpi 3 listopada na warszawskim Torwarze, w ramach trasy promującej jej nowy album "Seven"


Kariera Stansfield trwająca przeszło trzy dekady zaowocowała wieloma sukcesami - ponad 20 milionów sprzedanych płyt oraz dziesięć międzynarodowych hitów takich jak All Around the World, Change, czy All Woman. Na przełomie lat 80-tych i 90-tych Lisa Stansfield była jedną z najciekawszych artystek pop na świecie. Jej uwodzicielski głos i ponadczasowe dance-popowe piosenki sprawiły, że królowała na listach przebojów po obu stronach Atlantyku. Wystąpiła w duecie z George'em Michaelem i Queen oraz jeden z jej utworów znalazł się na ścieżce dźwiękowej do mega hitu Bodyguard. Krążek został okrzyknięty najlepiej sprzedającym się albumem z muzyką filmową.

Po kilkuletniej przerwie artystka powróciła do show-biznesu w 2013 roku. Na początku tego roku wydała album Seven, na którym znalazły się soulowe utwory nagrane we współpracy z mężem, Ianem Devaney'em. Niedługo po wypuszczeniu albumu Stansfield ruszyła w trasę po Wielkiej Brytanii razem z oryginalnym składem swojego dawnego zespołu.

LISA STANSFIELD
3 listopada
Torwar, Warszawa

Bilety w sprzedaży od 17 czerwca (godz. 12:00) na: www.makroconcert.pl, www.eBilet.pl, www.eventim.pl oraz w salonach Empik.

Makroconcert / RM

Tagi: lisa stansfield
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.