Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Cochise - dziś koncert we Wrocławiu!

28 Czerwca 2014

Po niedawnym występie na Impact Festiwalu zespół Cochise zaprasza na kolejne koncerty - już dziś wystąpi w klubie Stary Klasztor we Wrocławiu.


Kto do tej pory nie zobaczył zespołu na żywo może to nadrobić, gdyż Cochise zagra w następujących miastach:

28 czerwca 2014, godz. 21.00 - Wrocław, Klub Muzyczny Stary Klasztor
11 lipca 2014 - Łagów Lubuski, Zlot Motocyklowy
12 lipca 2014, godz. 20.00 - Szczecinek, Sint Ji Lounge Bar&Rooms

Przypomnijmy, że zespół powrócił w lutym br. z nowym krążkiem zatytułowanym "118". Trzeci studyjny album to jak zapowiadali sami muzycy: "trzynaście różnych historii. Opowiedzianych w mroczny, tajemniczy i rockowy sposób". Na płycie fani znajdą wszystkie charakterystyczne cechy stylu grupy: surowe, energetyczne brzmienia doprawione ciężkimi, wręcz metalowymi dźwiękami oraz klimatyczne i subtelne, dużo spokojniejsze oblicze kapeli. Zespół udowodnił równocześnie, że pozostając wiernym rockowej tradycji, potrafi wzbogacić swoje brzmienie o świeże i niebagatelne rozwiązania.

Zespół Cochise powstał w 2004 roku w Białymstoku. W jego skład wchodzą: Paweł Małaszyński - wokal, Wojtek Napora - gitara, Radek Jasiński - bas, Czarek Mielko - perkusja. Dorobek grupy, poza debiutanckim demo "9″, obejmuje album "Still Alive" z 2010 r., cover Danziga "Lick the blood off my hands", który ukazał się na kompilacji "Tribute to Danzig - Dark side of the blues", płytę "Back to Beginning" z maja 2012 roku oraz najnowszy studyjny krążek "118".

Cochise - strona oficjalna:
http://www.cochise.pl/

Metal Mind Productions / RM

Tagi: cochise
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.