Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Trzy ostatnie koncerty z serii Męskie Granie 2014!

1 Sierpnia 2014

W najbliższym czasie odbędą się 3 ostatnie koncerty trasy Męskie Granie 2014!


Męskie Granie to projekt, w którym zderzają się odmienne wrażliwości i inspiracje artystów. Grając razem, pokazują wzajemne przenikanie się konwencji i tworzą dźwiękową kronikę, z której czerpią kolejni twórcy. Tym samym dają bodziec do ewolucji w muzyce. W tegorocznej edycji Męskiego Grania muzycy powrócili do swoich korzeni, aby ich nową interpretację przedstawić na scenie.

Najbliższy koncert już 2 sierpnia w Warszawie! W tym roku postawiono przed nimi jeszcze jedno wyjątkowe zadanie - na warszawskiej scenie zinterpretują utwór, który wywarł największy wpływ na ich twórczość. Po swoje muzyczne inspiracje sięgną Grubson z Tymonem Tymańskim, Illusion, którego wspierać będzie L.U.C., grupa Molesta Ewenement, której towarzyszyć będzie Marek Dyjak, Nosowska, z którą gościnnie wystąpi SKUBAS, Nowe Sytuacje oraz SMOLIK, z którym zagrają Natalia Grosiak, Kev Fox i Jahiar Azim Irani. Pojawi się również zwycięzca Nowego Męskiego Grania - Patrick The Pan. Na zakończenie koncertu w Forcie Bema wystąpi Męskie Granie Orkiestra - zespół utworzony specjalnie na tegoroczną trasę koncertową. Złożona z dziesięciu wyjątkowych muzyków supergrupa wymyka się wszystkim schematom, stanowiąc synergię osobowości, talentu i wrażliwości jej członków. Już 2 sierpnia w Warszawie zespół zinterpretuje legendarne utwory polskiej sceny muzycznej. Na scenie Męskie Granie Orkiestra wspierać będą Natalia Grosiak, Nosowska, SKUBAS oraz Tomasz Lipa Lipnicki. Doskonałej muzyce towarzyszyć będzie także wyjątkowa oprawa multimedialna, która sprawia, że świat dźwięków przenika się z obrazem, tworząc spójną artystyczną całość. Na szczególną uwagę zasługuje oprawa występu Męskie Granie Orkiestra - projekcje ilustrujące koncert grupy wydobywają bowiem ukryte w muzyce emocje. Na koncercie prowadzona będzie akcja "18+" promująca odpowiedzialną konsumpcję alkoholu i sprzedaży piwa wyłącznie osobom pełnoletnim.

Kolejne koncerty trasy:

02.08 - Warszawa, Fort Bema

23.08 - Wrocław, Pergola (wrocławska fontanna)

29.08 - Żywiec, Amfiteatr pod Grojcem

Więcej info: http://www.meskiegranie.pl/

www.meskiegranie.pl/ RM

Tagi: męskie granie
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.