Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


LEONARD COHEN - nowa płyta we wrześniu!

21 Sierpnia 2014

Nowy album Cohena zatytułowany "Popular Problems" trafi do sprzedaży 23 września.


Na porywającym premierowym albumie studyjnym Popular Problems Leonard Cohen wciąga nas w splątane uliczki snów i nadaje nowy ton nadziei i rozpaczy, radości i żałobie. Cohen jest tu ponownie kochankiem w stanie nieustannego zadziwienia, śpiewającym o ludzkiej kondycji w chwilach, gdy "dusza otwiera się w komnatach tęsknoty". W jego legendarnie już niskim głosie jak nigdy dotąd słychać świadomość i zaangażowanie. Wyrazistość i siła dziewięciu hipnotyzujących piosenek sprawią, że będziemy je śpiewać bez końca.

Duży wkład w nagranie krążka miał wieloletni współpracownik artysty, Patrick Leonard. Połączenie wyobraźni i kreatywnych sił obu muzyków nadaje krążkowi Popular Problems swieżości, ale nie pozbawia go uroku, który od 5 dekad inspiruje i zachwyca fanów Cohena.

"Leonard Cohen przekroczył kolejne granice swoim twórczym podejściem do muzyki" mówi Rob Stringer, szef należącej do Sony Music wytwórni Columbia Records. "Tych dziewięć piosenek jest utrzymanych w stylu Cohena, ale i absolutnie unikalnych. Cieszymy się, że dane będzie nam ponownie współtworzyć historię muzyki".

Płyta Popular Problems trafi na rynek 23 września, dokładnie 2 dni po 80-tych urodzinach Cohena. Wszyscy, którzy zamówią ją przed premierą w serwisie iTunes (https://itunes.apple.com/pl/album/popular-problems/id907518576) otrzymają do natychmiastowego pobrania pierwszy singiel z płyty - "Almost Like The Blues" (http://www.vevo.com/watch/leonard-cohen/almost-like-the-blues-audio/CAC231400042).

W ramach uczczenia 80-tej rocznicy urodzin Cohena, jego muzyczna spuścizna dostępna będzie na zaktualizowanej stronie w serwisie iTunes (www.itunes.com/leonardcohen), obejmując zarówno płytę "Popular Problems" jak i 12 poprzednich studyjnych dokonań w ramach kampanii Mastered For iTunes.

Popular Problems wyprodukowana została przez Patricka Leonarda, zmasterowana w Marcussen Mastering a nagrana i zmixowana została przez Jesse'go E. Stringa i Billa Bottrella.


"Popular Problems" - tracklista:

1. Slow
2. Almost Like The Blues
3. Samson In New Orleans
4. A Street
5. Did I Ever Love You
6. My Oh My
7. Nevermind
8. Born In Chains
9. You Got Me Singing

Sony Music Poland / RM

Tagi: leonard cohen
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.