Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


GALA SZYDERCÓW - Stand-Up Comedy Show!

28 Sierpnia 2014

Już w ten weekend, 30 sierpnia na jednej warszawskiej scenie pojawi się śmietanka stan-uperów z całej Polski.


Stand - upy w Polsce z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Nie ma w nich tabu, nie ma sztuczności. Wykonawcy nie potrzebują rekwizytów, czy bogatej scenografii do swoich występów. Wystarczy, że są:

charyzmatyczni,
pomysłowi,
spostrzegawczy,
bezpośredni,
czasem bezczelni,
zawsze odważni,
oraz mają
poczucie humoru,
dobry kontakt z publicznością,
niezłą dykcję,
niezgorszą prezencję.

Ok, dużo tych wymagań. Ale nasza ekipa naprawdę je wszystkie spełnia. Taki na przykład Rafał Banaś z warszawskiego składu "ATOMÓWCÓW". Zwyciężył pierwszą edycję "Areny Stand-uperów". Musi więc być dobry. Chyba że dał łapówkę. Aleksandra Szczęśniak na "Arenie stand-uperów" była trzecia, ale wszyscy wiemy, że kobiety zawsze mają pod górę. To schizofreniczna bezwstydnica z rozdwojeniem jaźni i słabością do tematów tabu. Twierdzi, że jest szalenie popularna... w kręgu własnej rodziny. Jednak gdyby to była prawda, nie należała by do klubu Comedy Lab w Krakowie. Rafał Piotr Pacześ - młody i ambitny komik z Łodzi. Supportował Rutkowskiego, Gizę i Rucińskiego. Na "Arenie Stand-uperów" był drugi. Uważa, że to porażka i tym razem chce być najlepszy. Damy mu więc szansę. Na scenie pojawią się również warszawskie Bękarty Stand-upu, (tak, ci od organizowania stand-upów w więzieniach). Najpierw swój czas będzie miała połowa Bękartów w postaci Karola Modzelewskiego, który słynie z abstrakcyjnego postrzegania rzeczywistości. Mentalnie pirat wód Karaibskich. Niedoszły ninja. Podczas swoich występów otwiera się przed ludźmi, śmieszy absurdami i patologiami obecnymi w jego życiu. Następnie na scenę wkroczy druga połowa duetu, Łukasz "Lotek" Lodkowski, znany z ciętego języka i niepokornej duszy. "Lotek" to doświadczony i dokładny obserwator otaczającej go rzeczywistości. Nie boi się poruszania niewygodnych tematów, ale obiecał, że postara się nie popełnić żadnego saute.

Jakby tego było mało, na scenie pojawi się również Mikołaj "Mikser" Mądrzyk, czyli fenomnalny freestylowiec z Częstochowy, przed którym słowa i rymy nie mają żadnych tajemnic. Znajdzie się również wątek magiczny - Maciej Pęda to nie postać w czarnym płaszczu, która wyciąga z kapelusza króliki. Dla niego iluzja zawsze łączy się z doskonałym żartem, a na Gali Szyderców właśnie o to nam chodzi.

Wypełniona błyskotliwym żartem, ironią i zaskakującymi spostrzeżeniami Gala Szyderców będzie idealnym zakończeniem tegorocznych wakacji.

ZAPRASZAMY!


Gala Szyderców / Stand-Up Comedy Show

30 sierpnia, Warszawa
Ośrodek Kultury Wola, ul. Obozowa 85
godz. 15.30 (wejście od godz. 14.30)


WYSTĄPIĄ:

Rafał Banaś
Aleksandra Szczęśniak
Rafał Piotr Pacześ
Karol - Modzelewski (Bękarty Stand-upu)
Łukasz "Lotek" Lodkowski (Bękarty Stand-upu)

oraz
Mikołaj "Mikser" Mądrzyk - freestyle
Maciej Pęda - iluzjonista


ORGANIZATOR:
GIG-ART
Stand-up No Limits

Agencja Gig Art / RM

Tagi: gala szyderców 2014
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.