Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


LEONARD COHEN - pierwszy singiel z nowej płyty!

4 Września 2014

Pierwszą odsłoną płyty "Popular Problems" (premiera 23 września) jest piosenka "Almost Like The Blues".


Kilka tygodni temu Leonard Cohen niespodziewanie ogłosił premierę swojej nowej studyjnej płyty - krążek "Popular Problems" ukaże się w sprzedaży 2 dni po 80-tch urodzinach artysty, 23 września 2014 r. Trzynasta płyta w karierze niezwykle popularnego artysty zapowiadana jest jako wyjątkowo dynamiczna i zróżnicowana muzycznie: znajdą się na niej elementy bluesa, country, muzyki orientalnej a także elektroniki. To wszystko jest jednak tylko akompaniamentem do charakterystycznego śpiewu i melorecytacji człowieka obdarzonego jednym z najniższych i najbardziej charakterystycznych głosów na świecie. Jak to u Cohena, równie ważne jak muzyka, są tu słowa piosenek.

Pierwszą odsłoną płyty jest piosenka "Almost Like The Blues" do której lyric video można obejrzeć tutaj: http://www.vevo.com/watch/leonard-cohen/almost-like-the-blues-lyric/CAC231400040,
a której tłumaczenie autorstwa znanego dziennikarza, a prywatnie znajomego Leonarda, Daniela Wyszogrodzkiego, można przeczytać tutaj: https://www.sonymusic.pl/aktualnosci/leonard-cohen-obejrzyj-klip-przeczytaj-tlumaczenie

Płyta "Popular Problems" ukaże się w Polsce 23 września i warto dodać, że i przy tej premierze nie zapomniano o polskich fanach artysty, dla których specjalną akcje promocyjną zaaprobował sam artysta. Jej szczegóły są właśnie finalizowane i ujawnione zostaną już wkrótce.

Sony Music Poland / RM

Tagi: leonard cohen
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.