Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


ALT-J prezentuje nowy klip!

5 Września 2014

Na trzy tygodnie przed premierą albumu "This Is All Yours" zespół ALT-J opublikował klip do utworu "Every Other Freckle".


Obraz ukazał się w dwóch wersjach: BOY i GIRL. Obydwa teledyski są prawie identyczne, różnią się tylko postacią głównego bohatera. Wizualna oprawa utworu w sposób dosłowny nawiązuje do tekstu piosenki, tworząc niezwykłą mozaikę wcale nieprzypadkowych obrazów. Za całość projektu odpowiedzialny jest Olivier Groulx.

Album "This Is All Yours" to jeden z najbardziej oczekiwanych krążków tej jesieni. Płyta ukaże się na rynku 22 września. Do tej pory zespół ujawnił trzy utwory: "Hunger Of The Pine", "Left Hand Free" oraz "Every Other Freckle", które spotkały się z gorącym przyjęciem wśród fanów. Klip do premierowego singla "Hunger Of The Pine" obejrzało na YouTube'ie ponad 2 mln widzów.

Teledysk do utworu "Every Other Freckle" (BOY) można obejrzeć tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=axTSc3e6wu8, a "Every Other Freckle" (GIRL) tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=-mhgfXgwdls

Mystic Production / RM

Tagi: alt-j
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.