Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


BARBRA STREISAND - szczegóły płyty "Partners"!

11 Września 2014

Już 15 września ukaże się długo oczekiwana płyta "Partners" Barby Streisand - krążek, na którym słynna wokalistka śpiewa duety z najsłynniejszymi męskimi głosami świata.


Wśród zaproszonych znaleźli się tak popularni, również w Polsce, wokaliści jak Michael Bublé, Andrea Bocelli, John Legend czy Lionel Richie, ale płyta kryje również dwie największe tajemnice, których rąbek Streisand zdecydowała się uchylić już teraz.

Pierwszy to duet ze swoim synem - Jasonem Gouldem. Mimo, iż Jason pojawiał się wcześniej u boku matki na koncercie wydanym później jako DVD "Back To Brooklyn" (2012), jest to ich pierwsze zarejestrowane nagranie. Opowieść matki i syna o kulisach nagrania piosenki 'How Deep Is The Ocean' można obejrzeć tutaj: http://smarturl.it/PartnersGould

Drugim i chyba najbardziej intrygującym duetem na płycie jest 'Love Me Tender' nagrany z samym Królem - Elvisem Presleyem. 'Współpraca' ta nie jest aż tak nieprawdopodobna jak mogłoby się wydawać - para poznała się 40 lat temu w Las Vegas. Barbra przyznaje, że na początku nie poznała się na jego talencie, ale po latach zrozumiała z jakim geniuszem miała do czynienia. I choć w swojej karierze jej głos współbrzmiał już rewelacyjnie w niejednym duecie, 'Love Me Tender' jest jakby stworzone dla Elvisa i Barby - jego fragmentów można odsłuchać tutaj: https://www.facebook.com/video.php?v=10152257860510124&set=vb.45552760123&type=2&theater

Album Barbry Streisand "Partner" ukaże się 15 września w wersji cyfrowej (m.in. w iTunes: https://itunes.apple.com/pl/album/partners-deluxe-version/id907287093), dzień później na płycie CD a 23 września także na 2 płytach winylowych z dołączonym materiałem na krążku CD.

Sony Music Poland / RM

Tagi: barbra streisand
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.