Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


LEONARD COHEN - niespodzianki dla polskich fanów!

13 Września 2014

Przy okazji najnowszej płyty studyjnej "Popular Problems", Polacy mogą spodziewać się specjalnych atrakcji.


Polska jest krajem w którym Leonard Cohen jest niezwykle popularny - warto przypomnieć choćby album "Ten New Songs", który w 2001 roku był najlepiej sprzedającą się płytą zagraniczną (osiągnął status Diamentowej Płyty) i hit "In My Secret Life", grany przez wszystkie radia nad Wisłą. Od tej pory każda nowa płyta tego prawie 80-letniego Kanadyjczyka była dużym wydarzeniem kulturalnym, dołączając do kultowych pozycji artysty z lat 70., 80. czy 90.. Zaawansowany wiek ani odrobinę nie zgasił jego humoru ani nie stępił błyskotliwych spostrzeżeń, umieszczanych w tekstach piosenek na kolejnych albumach. Ostatnio, 2 lata temu na Podwójnie Platynowej płycie 'Old Ideas'.

Uwielbienie polskich fanów nie jest jednostronne - od kiedy rozpoczął koncertowanie w 2008 roku bywał w Polsce wielokrotnie. Przy okazji najnowszej płyty studyjnej - "Popular Problems" (w sprzedaży od 23 września) - możemy spodziewać się także specjalnych, dostępnych tylko w Polsce atrakcji.

Do pierwszego nakładu płyty dostępnego w salonach EMPIK oraz przez EMPIK.COM (http://www.empik.com/popular-problems-cohen-leonard,p1100923026,muzyka-p) płyta sprzedawana będzie wraz z dodatkową książeczką zawierającą polskie przekłady wszystkich utworów z płyty. Tłumaczenia podjął się dobry znajomy artysty, dziennikarz i tłumacz jego wierszy Daniel Wyszogrodzki a cały proces nadzorował sam Cohen ze swoimi managerami, czego dowodem jest specjalny autograf artysty umieszczony w książeczce. Dostępna będzie tylko z płytą CD i tylko do wyczerpania pierwszego nakładu.

Specjalna atrakcja czeka także wszystkich, którzy płytę przed premierą zamówią w sklepie Merlin.pl (http://merlin.pl/browse/promotion/4/cohen.html) - do ograniczonej ilości albumów CD oraz LP+CD 'Popular Problems' fani otrzymają tu specjalną okolicznościową litografię Cohena, na podstawie której powstała okładka do pierwszego singla z płyty - "Almost Like The Blues" .

Sony Music Poland / RM

Tagi: leonard cohen
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.