Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


LEONARD COHEN - cytaty w warszawskim metrze!

18 Września 2014

Już 23 września odbędzie się premiera nowej studyjnej płyty Leonarda Cohena, 'Popular Problems". Wyjątkowa promocja trwa w wagonach warszawskiego metra.


Światowej sławy bard, który w najbliższą niedzielę skończy 80-te urodziny, znany jest z mądrych i dowcipnych tekstów piosenek, które funkcjonują również jako samodzielne wiersze. Utwory takie jak ‘Dance Me To The End Of Love' czy ‘Hallelujah' weszły na stałe do historii muzyki, także za sprawą trafnych metafor i inteligentnych porównań. Cytaty z nich, jak i 20 najważniejszych hitów z całej kariery Cohena można od dzisiaj - w polskich tłumaczeniach Daniela Wyszogrodzkiego - znaleźć na szybach pociągów warszawskiego metra. Kampania promocyjna zorganizowana przez polskiego wydawcę płyt artysty, firmę Sony Music Poland i AMS s.a. zaakceptowana została przez samego Cohena i trwać będzie do końca września.

Ukazujący się 23 września krążek "Popular Problems" (posłuchaj już teraz przedpremierowo w serwisie DEEZER: http://www.deezer.com/album/8622312) w Polsce w limitowanym nakładzie sprzedawany będzie wraz z przekładami tekstów (tylko sieć EMPIK i EMPIK.COM: http://www.empik.com/popular-problems-cohen-leonard,p1100923026,muzyka-p) oraz i okolicznościowymi litografiami z autografem artysty (tylko Merlin.pl: http://merlin.pl/Popular-Problems-CD_Leonard-Cohen/browse/product/4,1456087.html).

Warto przypomnieć, że poprzedni krążek Cohena "Old Ideas" z 2012 roku sprzedał się w nakładzie Podwójnej Platyny a album "Ten New Songs" był najlepiej sprzedającą się zagraniczną płytą w Polsce w 2001 roku.

"Wiem, że musisz mnie nienawidzić, ale czy mogłabyś nieco mniej?" ANYHOW (2012)

"Słyszałem, że istnieje tajemny akord, który Dawid zagrał i ucieszył Pana, ale ty nie interesujesz się muzyką" HALLELUJAH (1984)

"Dotknij mnie nagą dłonią, albo dotknij rękawiczką i tańcz mnie aż po kres miłości" DANCE ME TO THE END OF LOVE (1984)

"Z powodu kilku piosenek, w których wypowiadałem się na temat ich tajemniczości kobiety okazały się niezwykle uprzejme dla mojego podeszłego wieku"

Sony Music Poland / RM

Tagi: leonard cohen
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.