Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


The Doors Alive w sobotę w Proximie!

23 Września 2014

The Doors Alive, czyli najlepszy muzyczny trybut legendarnego zespołu The Doors, wystąpi w warszawskim klubie Proxima już w najbliższą sobotę, 27 września.


Ekipa The Doors Alive jest czymś więcej niż kolejnym trybutem. William Scott, Nobert Varga, Barry "Buzz" Allan i Barrington "Baz" Mayer oddali swoje życie odtworzeniu muzyki, która podbiła cały świat, tworząc historie i zmieniając światopoglądy, dając nam szanse aby przenieść się w czasie do zadymionego "Whiskey Go-Go" i doświadczyć "The Doors". Doświadczyć niemożliwego.

Na magię tworzoną przez "The Doors Alive" składa się parę czynników. Są to klasyczne instrumenty, identyczne na jakich grali "Doorsi" podczas swojej kariery, surowy klimat koncertów, idealnie oddający kameralne występy z lat 70. w sławnym klubie "Whisky go-go" oraz baryton i sceniczny "image" wokalisty Williego Scott'a, który do złudzenia przypomina legendę, Jimiego Morrisona.

Sława o tym wyjątkowym widowisku rozprzestrzenia się w niewiarygodnym tempie. "The Doors Alive" gościli już w Wielkiej Brytani, Irlandi, Holandi, Francji, Dubaju, Niemczech, Bliskim Wschodzie. Wszędzie, gdzie się pojawili, zostawiali za sobą rozkochane media i zgłodniałych bisów fanów. Do grona szczęśliwców w zeszłym roku dołączyła także Polska, gdzie wszystkie trzy z ich koncertów odniosły wielki sukces i zagwarantowały artystom stałą rzesze polskich fanów.

Spełniając obietnice i odpowiadając na oczekiwania fanów "The Doors Alive" po raz drugi pojawią się w Polsce. Tegoroczna trasa obejmie trzy koncerty:

Piatek, 28/09/14, Kraków
Sobota, 27/09/14, Warszawa
Niedziela, 30/09/14, Wrocław

THE DOORS ALIVE
Klub Proxima, Warszawa
27.09.2014

Bilety:

100 zł - so 26.09
110 zł - w dniu koncertu

Miejsca sprzedaży: eventim.pl sieć sklepów Empik, Media Markt i Saturn, biuro klubu Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a (godz. 9-17)

materiały Organizatora / RM

Tagi: the doors alive
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.