Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Patrycja Markowska / IRA Akustycznie - koncert w Łodzi!

23 Września 2014

Już 1 października, na scenie łódzkiej Wytwórni wystąpią Patrycja Markowska oraz zespół IRA. Podczas tego wieczoru w Wytwórni nagrywane będzie DVD Live.


Patrycja zaprezentuje nam swoje rock'owe oblicze natomiast zespół IRA pokaże się tym razem razem z nieco spokojnieszej strony. Co ważne całość zostanie zarejestrowana na potrzeby wydawnictwa DVD obu zespołów!

Od wydania swojej płyty "Alter Ego", której premiera miała miesjce w maju 2013 Patrycja zagrała ponad 100 koncertów. Poza występami plenerowymi odbyła się też trasa koncertowa, gdzie artystka zaprezentowała wszystkie utwory z ostatniego albumu oczywiście nie zapominając o największych hitach. Patrycja i jej zespół nigdy nie byli tak zgrani na scenie jak dzisiaj stąd pomysł na realizację płyty DVD. "Jest energetycznie, magicznie, rockowo, a co najważniejsze każdy koncert to niebywała uczta dźwięków. Nigdy dotąd nie czułam się tak dobrze na scenie jak teraz" powtarza Patrycja po każdym koncercie.

Tego samego dnia zostanie zarejestrowany również akustyczny koncert zespołu IRA, który dla odmiany "ukoi" fanów nieco spokojniejszymi dźwiękami. Muzycy z zespołu wpadli na pomysł i nabrali ochoty na realizację takiego właśnie wydawnictwa już 4 lata temu po ogromnym sukcesie trasy akustycznej. Aranżacje do tego wyjątkowego wydarzenia zespół powierzył Jackowi Piskorzowi, który będzie towarzyszył muzykom na fortepianie. Dodatkowo nowością na scenie będzie kwintet smyczkowy oraz instrument o egzotycznie brzmiącej nazwie ukulele.

Po raz pierwszy w Polsce, producenci koncertu, zapraszają widzów do aktywnego udziału w realizacji obrazka. Fani obu zespołów mogą zabrać na koncert kamery i rejestrować jego ustalone fragmenty, a najlepsze ujęcia znajdą się później na koncertowym DVD. "Odwracamy sytuacje" - mówią jednogłosnie artyści i reżyser koncertu ponieważ zwykle organizatorzy koncertów proszą o wyłączenie wszelkich urządzeń rejestrujących obraz, a my wprost przeciwnie. "Zachęcamy do kręcenia i dzielenia się potem tymi nagraniami z nami: fanów, amatorów i profesjonalistów, a z najlepszych ujęć wybierzemy te, które zmontujemy z naszymi" Oczywiście ich autorzy znajdą się również w napisach końcowych i podziękowaniach na płycie. "Kochani!Nakręćmy to dvd razem!!!" - apeluje do swoich fanów Patrycja Markowska.

Obydwa zespoły szykują niespodzianki dla swoich fanów, których nie chcą jak na razie zdradzać. Jedno wiemy na pewno: to będzie naprawdę wyjątkowy wieczór z ogromną dawką przebojów. Koncerty rozpoczną się o godz. 18.00, a jako pierwsza zagra Patrycja Markowska. Reżyserem oraz producentem kreatywnym obu koncertów jest Radek Kobiałko. Za całość realizacji odpowiada firma MUSICART.


Patrycja Markowska / IRA Akustycznie

1 października, godz. 18

Bilety: 45 zł z Kartą Klubu Wytwórnia

Agencja Music Art / RM

Tagi: patrycja markowska, ira akustycznie
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.