Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


"Popular Problems" Leonarda Cohena Złotą Płytą już w dniu premiery!

23 Września 2014

Album "Popular Problems" od dzisiaj dostępny jest w każdym sklepie muzycznym, a od wczoraj rządzi w czołówce najlepiej sprzedających się płyt w sklepach internetowych.


Dotychczas jego ostatnie płyty sprzedawały się w Polsce przynajmniej w Złotym nakładzie (z czego ostatnia "Old Ideas" to Podwójnie Platynowa a "Ten New Songs" z 2001 roku nawet Diamentowa!) - również zamówienia na najnowszy krążek w dniu premiery pozwalają go już zakwalifikować do Złotej Płyty.

Warto dodać, że Leonard Cohen osobiście zaakceptował polską kampanię reklamową nowej płyty, w ramach której w warszawskim metrze udostępnione zostały cytaty z jego największych przebojów z całej kariery. Wyjątkowym na skalę światową pomysłem jest też książeczka z tłumaczeniami tekstów z nowej płyty, jaka do "Popular Problems" dołączana jest w salonach Empiku i do zamówień ze strony Empik.com:

http://www.empik.com/popular-problems-cohen-leonard,p1100923026,muzyka-p

Natomiast fani, którzy jako pierwsi zamówią album w Merlin.pl: http://merlin.pl/Popular-Problems-CD_LeonardCohen/browse/product/4,1456087.html otrzymają specjalną okolicznościową, limitowaną litografię Leonarda Cohena. Album dostępny jest również w wersji cyfrowej - m.in. w serwisie iTunes: https://itunes.apple.com/pl/album/popular-problems/id907518576>.

Sony Music Poland / RM

Tagi: leonard cohen
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.