Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Nowa płyta AC/DC - premiera 2 grudnia!

7 Października 2014

Album "Rock or Bust" można zamawiać przedpremierowo już teraz.


Grupa AC/DC ostatnio ogłosiła premierę nowego krążka 'Rock Or Bust' - album już teraz przed premierą zamówić można przez oficjalną stronę zespołu a także w wersji cyfrowej (https://itunes.apple.com/pl/album/rock-or-bust/id923586222).

Wszyscy, którzy zarezerwują sobie płytę już teraz otrzymają do natychmiastowego pobrania singiel 'Play Ball', który jeszcze dzisiaj ruszy do stacji radiowych na całym świecie. Utwór towarzyszyć będzie w tym sezonie transmisjom rozgrywek ligi baseballu w amerykańskiej telewizji.

Zespół zdradził także tracklistę płyty i pokazał jej niesamowitą okładkę. 'Rock Or Bust' ukaże się w oryginalnym opakowaniu z trójwymiarowym logiem zespołu sprawiającym wrażenie wybuchania i rozpadania się w różnych kierunkach słynnych liter ACDC. Okładkę już teraz można podziwać na oficjalnej stronie zespołu. 'Rock Or Bust' nagrano wiosną 2014 w Vancouver wraz ze stałymi współpracownikami zespołu - producentem Brendanem O'Brienem i mixerem Mike'm Fraserem. Materiał będzie pierwszym od 6 lat studyjnym dokonaniem zespołu od czasu płyty 'Black Ice', która sprzedała się w ilości 8 milionów egzemplarzy i zadebiutowała na szczycie list przebojów w 31 krajach.

Tracklista "Rock or Bust":

1. Rock or Bust
2. Play Ball
3. Rock The Blues Away
4. Miss Adventure
5. Dogs of War
6. Got Some Rock & Roll Thunder
7. Hard Times
8. Baptism By Fire
9. Rock the House
10. Sweet Candy
11. Emission Control

Sony Music Poland / RM

Tagi: ac/dc
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.