Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


"Nienawidzę Cię Polsko" - nowy klip zespołu Czesław Śpiewa!

13 Października 2014

Już dzisiaj można zobaczyć nowy klip zespołu Czesław Śpiewa do utworu "Nienawidzę Cię Polsko ", pochodzącego z ich najnowszego albumu "Księga Emigrantów. Tom I ".


Video można obejrzeć tutaj: http://youtu.be/N-f-RM_YESI

Barbara Kaniewska, operator, opowiada Całość klipu inspirowana jest filmami instruktażowymi z lat 90 i chcieliśmy też w tym stylu utrzymać estetykę obrazu, stąd nagranie kamerą VHS. Wspomniana kamera używana była po raz ostatni w 2006 roku podczas kręcenia jednej z polskich telenoweli. W nagraniu gościnnie wystąpili Robert Gonera , który zagrał polskiego męża na emigracji, Birgitte Raaberg ( Lars Von Trier "Królestwo" ) oraz dzieci Ada i Miłosz, wyłonieni z castingu ogłoszonego na facebooku zespołu. Narratorem w teledysku został Tomasz Knapik, wybitny lektor filmowy, radiowy i telewizyjny.

Reżyserem, niezmiennie od lat współpracującym z zespołem, jest Mads Nygaard Hemmingsen który w 2013 r dostał Grand Prix na Yach Film Festiwal za Postój Zimowy. Wyjątkową scenografię w Teatrze Kwadrat zespół zawdzięcza Katarzynie Pielużek.

Mystic Production / RM

Tagi: czesław śpiewa
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.