Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


BJÖRK - "Biophilia Live" w listopadzie!

27 Października 2014

24 listopada ukaże się "BIOPHILIA LIVE" - film dokumentalny nakręcony podczas wyjątkowego, wielowymiarowego koncertu Björk.


Film dokumentuje koncert, który odbył się w londyńskim Alexandra Palace gdzie Björk wystąpiła w towarzystwie unikalnych instrumentów, muzyków i wizualizacji. Reżyserami dokumentu są Nick Fenton i Peter Strickland.

Produkcją zajął się Jacqueline Edenbrow/Gloria Films. Częścią wydawnictwa "Biophilia Live" będzie także materiał nagrany w japońskim Miraikan Museum oraz animacja inspirowana muzyką z albumu "Biophilia". Całość to nieskończenie kreatywna podróż i kulminacja jednego z najbardziejoryginalnych muzycznych poszukiwań tej generacji. "Biophilia Live" ukaże się w formatach: DVD+2CD, Blu-ray+2CD oraz DVD+3LP+Download.

Mystic Production / RM

Tagi: björk
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.