Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Metallica - "Some Kind of Monster" na DVD/Blu-ray!

27 Października 2014

25 listopada, w 10. rocznicę powstania filmu"Metallica: Some Kind of Monster", będzie on po raz pierwszy dostępny na Blu-rayu i DVD oraz cyfrowo.


Film "Metallica: Some Kind of Monster" był jednym z najważniejszych filmowych wydarzeń 2004 roku. Nagrodzony dokument Joe Berlingera i Bruce'a Sinofsky'ego, ukazuje najcięższe trzy lata w karierze grupy. Liczne konflikty między członkami zespołu sprawiały, że nie potrafili znaleźć wspólnego języka i chcąc uniknąć rozpadu zwrócili się o pomoc do psychoanalityka.

Szczery, intymny portret członków zespołu przeżywających tworzenie albumu St. Anger (2003), odejście z zespołu Jasona Newsteda oraz odwyk założyciela, Jamesa Hetfielda.

Nowe wydanie filmu jest powiększone o 25-minutowy dokument zawierający wywiady z zespołem oraz reżyserami filmu podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto, w 2013 roku. Ukazuje wydarzenia począwszy od premiery filmu w 2004 roku do teraz.

Universal Music Polska / RM

Tagi: metallica
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.