Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Sylwester w Wytwórnii!

30 Grudnia 2014

W sylwestrową noc w łódzkim klubie Wytwórnia wystąpią: Tymon & The Transistors, Little White Lies i L.Stadt.


Koncertowy Sylwester:

TYMON & THE TRANSISTORS
LITTLE WHITE LIES
L.STADT

31 grudnia, godz. 20.00

Nie wiecie, jak idealnie zakończyć stary rok i wejść tanecznym krokiem w bajecznym nastroju w nowy? Zastanawiacie się, czy zalec na kanapie przed telewizorem i przyglądać się fajerwerkom na szklanym ekranie, popijając napój szampanopodobny? Odsuńcie od siebie tę wizję i spędźcie sylwestra w Klubie Wytwórnia! Przy Łąkowej 29 wystąpią trzy znakomite zespoły: Little White Lies, L.Stadt oraz Tymon Tymański & The Transistors. Zapowiada się wieczór pełen wrażeń, o którym trudno będzie zapomnieć nie tylko w zbliżającym się 2015 roku. 31 grudnia o godz. 20 zorganizujemy w Wytwórni najlepszą imprezę sylwestrową w mieście. Nie może Was na niej zabraknąć.

Podczas sylwestra do dyspozycji gości będą food trucki i specjalna strefa gastronomiczna, gdzie będzie można kupić przekąski, przygotowane przez łódzkie restauracje. W sylwestrowym menu nie zabraknie tradycyjnych polskich zapiekanek i pierogów, amerykańskich burgerów, grillowanych żeberek i steków, a także sushi. Pamiętamy również o wegetarianach. Alkohol będzie można kupić w dwóch barach.

Klub Wytwórnia / RM

Tagi: sylwester w wytwórni, l.stadt, little white lies, tymon & the transistors
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.