Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


SCORPIONS - jubileusz i nowa płyta!

9 Stycznia 2015

Legenda rocka z okazji 50-lecia działalności powraca z krążkiem zatytułowanym "Return To Forever", który w Polsce ukaże się 24 lutego.


Płyta dostępna będzie na nośniku CD, winylu oraz w specjalnym box'ie kolekcjonerskim zawierającym CD w wersji deluxe (dodatkowe 4 utwory), audiobook z wywiadem, winyl, Tshirt, plakat oraz USB zawierający podstawową wersję płyty. Zwiastun płyty tutaj: http://youtu.be/mkQeqtwgMGY

Pierwszym singlem, który zapowiada płytę jest piosenka "We Built This House".

Klaus Meine: "Ostatecznie, to właśnie ten utwór odzwierciedla naszą historię. Od pierwszych wspólnych dni w Hanowerze, pierwszych koncertów za granicą aż po dzień dzisiejszy - cegła po cegle, mozolnie i wytrwale budowaliśmy dom, który nazywa się Scorpions. Przetrwaliśmy gwałtowne burze, ale dom wszystko wytrzymał. Okazał się odporny i trwały. Wznoszenie go dało nam dużo radości - z muzyki, ze zdobywanych po dziś dzień doświadczeń, wdzięczność za wsparcie fanów. Ciężko pracowaliśmy, aby urzeczywistnić nasze marzenie. Jesteśmy zarazem wdzięczni, że nadal możemy je przeżywać."

Pół wieku historii i filozofii reprezentowanej przez Scorpions ujęte zostało w jednym singlu! Utworze, który odzwierciedla wszystkie najlepsze cechy tej pochodzącej z Hanoweru grupy: czysta energia, nieomylne poczucie melodii i harmonii, niepowtarzalny dźwięk gitary oraz rozpoznawalny na całym świecie, unikatowy wokal Klausa Meine.

Polscy fani będą mogli posłuchać i zobaczyć zespół 9 maja, kiedy to wystąpią z koncertem w łódzkiej Atlas Arenie w ramach trasy The 50th Anniversary World Tour 2015/2016.

Sony Music Polska / RM

Tagi: scorpions
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.