Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


ARCHIVE - premiera albumu!

12 Stycznia 2015

Najnowsze dzieło formacji Archieve zatytułowane "Restriction" można już znaleźć na półkach sklepowych.


Do współpracy nad nowym krążkiem ARCHIVE zaprosił długoletniego kolaboranta zespołu Jerome'a Devoise.

"Stworzyliśmy album, który składa się z 12 indywidualnych kompozycji. Wszystkie razem tworzą jedną całość, jednocześnie muzycznie są bardzo zróżnicowane i wyjątkowe"- mówi współzałożyciel zespołu Darius Keeler.

Zapowiedź nowego albumu stanowi seria trzech singli, które zostały zaprezentowane jednocześnie: "Feel It", "Black And Blue" oraz "Kid Corner".

"Naszym celem było stworzenie takiego albumu, aby każdy kolejny utwór był tak samo mocny jak poprzedni. Z tego właśnie powodu nie chcieliśmy się ograniczyć tylko do jednego singla. Idealnie byłoby wydać każdy utwór indywidualnie, ale zaprezentowanie trzech singli na raz da pełny obraz tego co znajdzie się na płycie. Poza tym nie jest to za bardzo w naszym stylu, co ma swój urok"- mówi Keeler.

Do trzech singli zostały nakręcone teledyski, które można obejrzeć tutaj:

"Feel It" http://www.youtube.com/watch?v=8VAbrpKDeVI

"Black And Blue" http://www.youtube.com/watch?v=PBxU9xtwyg0

"Kid Corner" http://www.youtube.com/watch?v=7HRfyPEvfak

Po premierze albumu formacja ARCHIVE wyrusza w trasę koncertową "Restriction 2015", która rozpocznie się w lutym. Ma to być największe i najbardziej ambitne tournee jakie do tej pory odbył zespół. Każdy występ na żywo zostanie poprzedzony pokazem filmu "Axiom". Formacja zawita również do Polski. Koncerty odbędą się w Krakowie (26 marca), Warszawie (27 marca), Gdańsku (28 marca) oraz Poznaniu (29 marca).

"Zawsze przywiązywaliśmy dużą wagę do naszych koncertów. Chcemy, aby nasze tournee było wyjątkowym doświadczeniem. Tym razem postawiliśmy poprzeczkę wysoko. Nie mogę się już doczekać momentu, kiedy wyjdziemy na scenę i zaprezentujemy naszym fanom nowy repertuar" - mówi Keeler.

Mystic Production / RM

Tagi: archieve
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.