Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


WAMI prezentuje nowy klip!

17 Stycznia 2015

Klip powstał do utworu "Wild Woman" z albumu "Kill The King".Pamiętacie nastolatka z gitarą, z Goleniowa pod Szczecinem, któremu spełniło się marzenie o graniu ze swoimi idolami? Igor Gwadera stał się nie tylko filarem zespołu Anti Tank Nun, utworzonego wspólnie z Titusem z Acid Drinkers, ale został również pełnoprawnym twórcą projektu WAMI stworzonego z tuzami amerykańskiego hard rocka: Vinnie Appicem (Black Sabbath, DIO, Heaven and Hell), Marco Mendozą (Whitesnake, Thin Lizzy, The Dead Daisies) i Doogie Whitem (Rainbow, Yngwie Maimsteen, Michael Schenker Group). Album "Kill The King" znalazł się w sprzedaży na całym świecie i zbiera świetne recenzje.

Klip do utworu "Wild Woman" to opowieść o muzyce, miłości, rock n' rollu, pięknych kobietach i twardych facetach, a przede wszystkim o miłości Igora do gitary. Można go obejrzeć tutaj: https://itunes.apple.com/pl/album/kill-the-king/id869283672

Klip został zrealizowany przez Mania Studio (maniastudio.pl) głównie w Goleniowie, rodzinnym mieście Igora, które wspiera poczynania muzyczne chłopaka. Mamę Igora zagrała Lidia Popiel, uznana polska fotografka. Motocykliści pod wodzą Dzikiego z Goleniowa dzielnie wspierali ekipę. Animacje to zasługa braci Białkowskich ze Szczecina.

Metal Mind Productions / RM

Tagi: wami, igor gwadera
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.