Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


BLIND GUARDIAN - nowy album już do nabycia!

4 Lutego 2015

Na półkach sklepowych można już znaleźć nowy, dziesiąty w dorobku album formacji Blind Guardian - "Beyond The Red Mirror".


Z okazji premiery zespół opublikował kolejny trailer zwiastujący całość: http://youtu.be/CRsACh9ut9U

30 - letnia kariera zespołu to jedno wielkie pasmo sukcesów. Twórczość kapeli, inspirowana życiowym doświadczeniem, mitami, legendami i własną kreatywnością, wznosi się na zupełnie nowy poziom. Długo oczekiwana płyta "Beyond The Red Mirror" jest tego dowodem. Najważniejszym faktem a propos nowego krążka jest to, że jest absolutnie bezkompromisowy. To nie jest typowy soundtrack, musical czy rock opera. To Blind Guardian w życiowej formie. Gitarzysta zespołu, Andre Olbrich, opowiada o priorytetach przy tworzeniu płyty: "Chcemy zaskakiwać i imponować naszą muzyką. Dzisiaj muzyka wydaje się być arbitralna i przewidywalna. A my chcemy, aby nasza twórczość cały czas się rozwijała". W październiku 2012 roku zespół zaszył się w Twilight Hall Studios w Grefrath z producentem Charlie Bauerfeindem (Saxon, Hammerfall, Helloween) i przez kolejne dwa lata niestrudzenie pracował nad niepowtarzalnymi, pełnymi emocji klasycznymi orkiestracjami, które są znakiem szczególnym albumu. Zespół pracował z trzema chórami oraz dwiema orkiestrami, które liczyły 90 muzyków każda. Efekt końcowy powala na kolana. 26.05.15 Blind Guardian przyjedzie do Polski i wystąpi w warszawskim klubie Progresja Music Zone.

Tracklista:

1. The Ninth Wave
2. Twilight Of The Gods
3. Prophecies
4. At The Edge Of Time
5. Ashes Of Eternity
6. The Holy Grail
7. The Throne
8. Sacred Mind
9. Miracle Machine
10. Grand Parade

Mystic Production / RM

Tagi: blind guardian
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.