Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Polski akcent na Black Label Society!

22 Lutego 2011

Już 9 marca w warszawskiej Stodole na jedynym koncercie w Polsce wystąpi Zakk Wylde wraz z swoim zespołem! Black Label Society odwiedzi nasz kraj w ramach trasy Berzerkus Tour, podczas której Wylde z kolegami promować będzie najnowszy album grupy - "Order Of The Black"! W Stodole w roli supportu pojawi się formacja Godsized, natomiast całość otworzy polska stoner - metalowa grupa, J.D. Overdrive!

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

Zespół ten powstał w 2007 r. w Siemianowicach Śląskich, a już w kolejnym roku ukazała się debiutancka EPka "Pure Concentrated Evil", której zawartość stanowi mieszanka rocka i metalu. Formacja otwierała już polskie koncerty Down i Beatalliki, a także ma na swoim koncie występy u boku takich grup jak np. Jesus Chrysler Suicide, Lostbone czy Corruption. Wkrótce ukaże się debiutancki krążek zespołu, na którym znajdzie się 10 utworów przesiąkniętych amerykańskim piachem, w tym interpretacja klasyka spod pióra Jimmi'ego Hendrixa - "Purple Haze".

Gitarzysta J.D. Overdrive, Michał "Stempel" Stemplowski, mówi: "Nigdy nie przypuszczałem, że będzie nam dane zagrać przed takim gigantem, jak Black Label Society, więc tym bardziej cholernie cieszymy się, że będziemy mogli rozgrzewać publikę przed ich gigiem. W jednym ze swoich wywiadów Zakk Wylde wspomniał, że przyjeżdża do nas, aby przejąć tutaj władzę - nie pozostaje nam nic innego, jak pomóc mu w realizacji jego planów!" Zapraszamy!

Informujemy również, że zmianie ulegają godziny koncertu, całość rozpocznie się o godz. 19.30, natomiast do klubu będzie można wchodzić od godz. 18.30!

BLACK LABEL SOCIETY

Godsized

J.D. Overdrive

9.03.11 - Warszawa, Stodoła, godz. 19.30

Wejście od godz. 18.30

Ceny biletów:
120/ 130 zł

Bilety jeszcze w sprzedaży!

www.metalopolis.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ticketonline.pl, www.ebilet.pl, www.ticketportal.pl, www.kupbilet.pl

Materiały prasowe - Metal Mind Productions / Marcin Szyszka

Tagi: black label society, j.d. overdrive, godsized
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.