Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


MY MORNING JACKET powraca z nowym albumem!

5 Marca 2015

4 maja ukaże się "The Waterfall" - siódmy longplay formacji My Morning Jacket.


Album "The Waterfall" i jest następcą nominowanego do nagrody grammy "Circuital", który ukazał się w 2011 r. Takie magazyny jak Rolling Stone, Mojo czy Uncut umieściły krążek na liście "Album Roku 2011".

"Big Decision" to pierwszy singiel zwiastujący nowe wydawnictwo zespołu. Można go posłuchać tutaj: smarturl.it/TWVis<http://smarturl.it/TWVis

Zamawiając album "The Waterfall" w przedsprzedaży na iTunes: iTunes<http://smarturl.it/TheWaterfall> , utwór "Big Decision" można pobrać już dzisiaj za darmo.

Pod koniec 2013 r. zespół zawitał do Płn. Kalifornii do Stinson Beach myśląc tylko o nagraniu albumu. Muzycy nie byli gotowi na to, co ich spotkało. Jim James, Tom Blankenship, Patrick Hallahan, Carl Broemel oraz Bo Koster zakochali się w studiu Panoramic House usytuowanym na zboczu z widokiem na Pacyfik. Naturalne piękno otoczenia połączone z mistyczną wręcz ciszą odegrało ogromną rolę w procesie powstawania płyty.

"Każdy album jaki do tej pory nagraliśmy posiada znamiona miejsca, w którym powstawał. Stinson Beach okazało się bardzo psychodelicznym i wyraźnym zakątkiem. Trochę tak jakbyśmy mieszkali na naszym własnym księżycu. To miejsce daje Ci takie poczucie jakbyś był w niebie" - mówi Jim James, wokalista, gitarzysta oraz kompozytor zespołu.

Za produkcję nowego albumu odpowiedzialny jest Tucker Martine (The Decemberists, Modest Mouse, Neko Case), który współpracował z zespołem nad ich poprzednim krążkiem.

Oto tracklista:
1. Believe (Nobody Knows)
2. Compound Fracture
3. Like A River
4. In Its Infancy (The Waterfall)
5. Get The Point
6. Spring (Among the Living)
7. Thin Line
8. Big Decisions
9. Tropics (Erase Traces)
10. Only Memories Remain

Mystic Production / RM

Tagi: my morning jacket
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.