Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Gitarowy Rekord Guinnessa - to już dziś!

1 Maja 2015

Już dziś we Wrocławiu tysiące gitarzystów z całej Polski podejmie próbę pobicia Gitarowego Rekordu Guinnessa.


Do ustanowienia nowego Gitarowego Rekordu Guinnessa potrzebnych jest 7 345 gitarzystów, którzy 1 maja zagrają razem "Hey Joe" Jimiego Hendrixa. - Każdy uczestnik Gitarowego Rekordu Guinnessa, jest dla nas na wagę złota. Dlatego jeszcze raz wszystkich serdecznie zapraszam na długi majowy weekend do Wrocławia - mówi Leszek Cichoński, gitarzysta i pomysłodawca Gitarowego Rekordu Guinnessa.

Próba pobicia Rekordu zaplanowana jest na godzinę 16.00, jednak gitarowe emocje rozpoczną się już przed południem. Publiczność i uczestników Rekordu będą w tym czasie rozgrzewać wyjątkowi goście Thanks Jimi Festival, tacy jak: gitarzyści z Seven Kings -The Famili of Gipsy Kings, Nigel Kennedy, Uli Jon Roth i członkowie grupy Nazareth.

Na stronie www.heyjoe.pl mogą oglądać bicie rekordu wszyscy miłośnicy gitary, którzy nie mogą pojawić się we Wrocławiu. Gitarowy Rekord Guinnessa to impreza na skalę światową, nie ma ograniczeń wiekowych i finansowych (udział w wydarzeniu jest bezpłatny!). Nie liczy się także poziom umiejętności gry na gitarze, bo "Hey Joe" może nauczyć się naprawdę każdy.

materiały Organizatora / RM

Tagi: gitarowy rekord guinnessa
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.