Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Nowy singiel HURTS!

4 Czerwca 2015

Posłuchajcie zapowiedzi trzeciego krążka Brytyjczyków.


Uwielbiani w Polsce Brytyjczycy z Hurts (Theo Hutchcraft i Adam Anderson) wracają w światła reflektorów za sprawą premiery singla "Some Kind Of Heaven", który właśnie trafił do sprzedaży cyfrowej. Intrygujące pseudo-video do piosenki można zobaczyć tu: http://vevo.ly/G9v8Qm

Singiel jest zwiastunem trzeciej płyty Hurts, której premiera planowana jest jeszcze w tym roku. Producentem utworu jest stały współpracownik zespołu, Jonas Quant, który odpowiada za zaskakujące nowe, bardziej popowe brzmienie duetu. Pozostałe utwory na płycie wyprodukował razem z Jonasem sam Stuart Price (znany ze współpracy z Madonną, The Killers czy Take That) i Ariel Rechtshaid (Haim, Vampire Weekend). Szczegóły płyty ujawnione zostaną w najbliższych tygodniach.

Ostatnimi wydawnictwami w dyskografii zespołu była płyta "Exile" i singiel "Under Control" nagrany z Calvinem Harrisem i Alesso, który trafił na szczyty list przebojów w całej Europie. Mają na koncie prawie półtora miliona sprzedanych płyt i 3 miliony singli. W Polsce ich krążki uzyskały status Platynowej ("Happiness") i Złotej Płyty ("Exile"), zespół zagrał w Polsce kilka świetnie przyjętych koncertów, ostatnio na Orange Warsaw Festival w ub.r.

Sony MusicPolska / RM

Tagi: hurts, some kind of heaven
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.