Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


LILLY HATES ROSES - nowy klip!

24 Lipca 2015

Piosenka tytułowa z najnowszego albumu Lilly Hates Roses doczekała się teledysku.


"Mokotów": http://www.vevo.com/watch/PLB391500038


Piosenka, nawiązująca tytułem do jednej z warszawskich dzielnic, doczekała się obrazka w nietypowej odsłonie. Teledysk nakłania do różnorodnej interpretacji, ale jedno na pewno się zgadza - jest to wyścig i walka. Obiektem, za którym goni tłum okazuje się dosyć nieoczekiwana postać, która może okazać się symbolem dóbr konsumpcyjnych. Udział w pościgu bierze młode pokolenie, na które z pewnym zaciekawieniem i niepokojem spogląda to starsze. Biegnący w klipie to nikt inny jak wierni fani Lilly Hates Roses, którzy zdecydowali się wystąpić wraz z zespołem, dzięki czemu atmosfera na planie była bardzo szczególna.

Klip został nakręcony w technice slow motion, co mocno podkreśliło klimat rywalizacji i emocje na twarzach występujących. Za produkcję odpowiada grupa Silver Frame. Abstrakcja i niejednoznaczność scenariusza zaintrygowała Kasię i Kamila, dlatego postanowili zrealizować teledysk właśnie w ten sposób.

Kamil: Na planie było niesamowicie:) Nasi fani byli naprawdę dzielni i oddani sprawie. Atmosfera była inspirująca i nakręcała nas do działania, napełniając nas chęcią tworzenia. To był naprawdę wzruszający moment w historii zespołu, który dał nam energię i pewność, że warto działać pod szyldem Lilly Hates Roses :)

Kasia: Na planie podziwialiśmy przede wszystkim ogromny profesjonalizm wszystkich biorących udział. Absolutnie każdy od ekipy produkcyjnej, reżysera po statystów angażował się w swoje zadania i dawał z siebie wszystko. Dzięki temu stworzyliśmy zgrany team, a praca była niesamowicie przyjemna. To musiało się udać!

Sony Music Poland / RM

Tagi: lilly hates roses
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.