Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


CETI supportem Deep Purple!

31 Sierpnia 2015

Przed koncertem Deep Purple 25 października w Łodzi publiczność rozgrzeje grupa Ceti.


Polski zespół nadal promuje swój najnowszy krążek "Brutus Syndrome" i utworów z tej płyty z pewnością nie zabraknie na koncercie w październiku. Zapowiedziany kilka tygodni temu występ muzyków z Rival Sons został niestety odwołany z powodu wcześniejszych zobowiązań, których nie dało się pogodzić z koncertem w
Łodzi.

Najnowszy album CETI zatytułowany "Brutus Syndrome" ukazał się w listopadzie ubiegłego roku. Płyta zawiera 10 mocnych, dobrze zaaranżowanych utworów, które są prawdziwą esencją metalowego stylu CETI. Zespół powrócił do korzeni, nadając swojej muzyce brzmienie rodem z lat '80, pozwalając jednocześnie na jej nowoczesne brzmienie. Płyta jest wynikiem wspólnej pracy, całego zespołu: kompozycje, aranżacje, wybór utworów - wszystko to, jest dziełem całego CETI. Muzycy mocno zaskakują na tej płycie swoimi eksperymentami, ale pewnym jest, że wyszły one tej produkcji na dobre. Krótko po premierze zespół wyruszył w trasę koncertową "Sons of Brutus Tour", której ostatnie koncerty odbyły się latem tego roku. W listopadzie muzycy planują trasę po Niemczech!


DEEP PURPLE + CETI
25.10.2015, Łódź, Atlas Arena

Otwarcie bram - 18:30
Start koncertu - 20:00

Metal Mind Productions / RM

Tagi: ceti, deep purple
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.