Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


DAVID GILMOUR ujawnia nowe utwory!

4 Września 2015

Za 2 tygodnie trafi do sprzedaży najnowsze studyjne dzieło Davida Gilmoura - "Rattle That Lock", a tymczasem artysta ujawnił nowe utwory.


Do tej pory z krążka "Rattle That Lock" poznaliśmy już utwór tytułowy, teraz czas na premierę kolejnych nowych dźwięków. Artysta udostępnił drugi singiel z płyty - utwór "Today". Można go bezpłatnie pobrać już teraz zamawiając płytę na iTunes (kliknij).

Oprócz tego na oficjalnym profilu artysty można usłyszeć fragment utworu "5AM" (kliknij), który idealnie oddaje nastrój i klimat całego krążka.

Przypomnijmy, płyta "Rattle That Lock" trafi do sprzedaży 18 września - poza wersją cyfrową dostępna będzie na płycie CD, winylu i w specjalnym boxie (CD+DVD oraz CD+Blu-Ray). Jest to pierwsze studyjne dzieło Gilmoura od prawie dekady. Warto dodać, że album na orkiestrę aranżował nasz rodak - Zbigniew Preisner.

Sony Music Polska / RM

Tagi: david gilmour
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.