Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


LADY PANK - nowy teledysk!

7 Września 2015

Nowy klip grupy Lady Pank został zarejestrowany do utworu "Wenus, Mars".


LADY PANK "Wenus, Mars": http://vevo.ly/v8qxGV , http://bit.ly/1XAV5TO

Teledysk promuje płytę: LADY PANK "AKUSTYCZNIE" (album ukazał się 16 czerwca 2015)

"Akustycznie", nowy album grupy Lady Pank - czyli legenda o czterech takich, co ukradli serca kilku pokoleniom fanów. To szczególne w dyskografii zespołu wydawnictwo miało swoją premierę 16 czerwca br. Specjalnie na jego potrzeby grupa przygotowała wyjątkowe akustyczne aranżacje swoich sztandarowych utworów. Piosenki w tej wersji nigdy wcześniej nie ukazały się na żadnym oficjalnym wydawnictwie zespołu. - Będzie to duża niespodzianka i spora gratka dla fanów, którzy kochają naszą muzykę - mówi Jan Borysewicz. Utwory zostały zarejestrowane podczas serii akustycznych koncertów, jakie Lady Pank zagrało w całej Polsce na początku 2015 roku, m.in. w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku i Wrocławiu. Na płycie znajdują się najbardziej znane utwory zespołu od tych, które przyniosły grupie największą popularność w latach 80., przez najbardziej pamiętne hity, które do dziś nie straciły swojego blasku, aż po piosenki, którymi zespół obecnie podbija stacje radiowe i listy przebojów. Jednym z takich utworów jest właśnie "Wenus, Mars", do którego pod okiem agencji TubaArt został zarejestrowany teledysk.

Sony Music Poland / RM

Tagi: lady pank
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.