Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


DAVID GILMOUR - premiera albumu!

18 Września 2015

Dziś do sprzedaży trafiło najnowsze studyjne dzieło Davida Gilmoura - "Rattle That Lock".


Większość utworów na krążku zorkiestrował słynny twórca muzyki filmowej - Zbigniew Preisner. Panowie pracowali już wcześniej przy poprzednim studyjnym projekcie Gilmoura i współpraca potoczyła się tak dobrze, że były lider Pink Floyd nie miał wątpliwości, do kogo zwrócić się także tym razem: "Świetnie mi się pracowało ze Zbigniewem przy okazji "On An Island", więc pomyślałem, że ponownie skorzystam z jego talentu. Jest wyjątkowo wrażliwy na moją muzykę i świetnie rozumie, co chcę przekazać... Stworzył piękne aranżacje orkiestrowe, które nagraliśmy w londyńskich AIR Studios. To wspaniałe uczucie przebywać w jednym pomieszczeniu z 30-osobową orkiestrą, nagrywającą napisaną przez siebie muzykę."

Album "Rattle That Lock" ukazał się w pięciu wersjach - cyfrowej oraz na płycie CD, w boxach CD+DVD, CD+Blu-Ray i na winylu (z kodem do darmowego pobrania płyty w wersji cyfrowej).

Tytułowemu singlowi z płyty towarzyszy animacja będąca efektem 3 miesięcznej pracy 12 animatorów przez z londyńskiego studia Trunk Animation pokazująca drogę Szatana przez krainy piekielne - można ją obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=L1v7hXEQhsQ


"Rattle That Lock" - tracklista:

1) 5 A.M
2) Rattle That Lock
3) Faces Of Stone
4) A Boat Lies Waiting
5) Dancing Right In Front Of Me
6) In Any Tongue
7) Beauty
8) The Girl In The Yellow Dress
9) Today
10) And Then...

Sony Music Polska / RM

Tagi: david gilmour
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.