Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Terrific Sunday - szczegóły płyty!

22 Września 2015

Grupa Terrific Sunday ujawnia okładkę i tracklistę debiutanckiej płyty "Strangers, Lovers", która ukaże się 9 października.


Mimo statusu debiutantów poznaniacy na swoim koncie mają już kilka poważnych sukcesów. Zwycięstwo w konkursie Škoda Auto Muzyka oraz pierwsze miejsce na przeglądzie kapel podczas kultowego Seven Festival w Węgorzewie, występy w Jarocinie, na Orange Warsaw Festival 2015, Open'erze czy Springbreak. Twórczością chłopaków z Terrific Sunday zachwycili się wpływowi dziennikarze i uznani artyści. Utwory zespołu były emitowane m.in. przez Piotra Metza ("Lista osobista") i Piotra Stelmacha ("Offensywa") z Radiowej Trójki oraz Marcina Bisiorka z Muzo.fm. Fanami twórczości kapeli są Artur Rojek oraz grupy HEY i Muchy, z którymi Terrific Sunday spotkali się na jednej scenie.

Muzycznie zespół prezentuje nowoczesne gitarowe granie. Blisko mu do takich kapel jak Arctic Monkeys, The Kooks, Razorlight, KLAXONS i Foster The People. Wśród swoich inspiracji muzycy chętnie wymieniają Radiohead i Foals.

Terrific Sunday to zdecydowanie najbardziej sensacyjny tegoroczny debiutant z szansą na karierę wielkiej indierockowej gwiazdy. Karierę nie tylko lokalną. Ich album "Strangers, Lovers" to obowiązkowa pozycja dla miłośników szeroko pojętej muzyki alternatywnej!

"Bombs Away": https://www.youtube.com/watch?v=GhqBvSeNpGo
"Streets of Love": https://www.youtube.com/watch?v=1d1ziP4fJTE


"Strangers, Lovers" - tracklista:

1. Another Slowly Leaves
2. Sold My Soul
3. Petty Fame
4. Wallpapers
5. Coda
6. Frenulum
7. Streets of Love
8. Days Go By
9. Get Lost
10. Bombs Away
11. In My Arms

Sony Music Polska / RM

Tagi: terrific sunday
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.