Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


David Gilmour - rozwiązanie konkursu!

27 Października 2015

Płyta "Rattle That Lock" Davida Gilmoura trafi do...


Drodzy, rozwiązanie konkursu, w którym nagrodą były egzemplarze płyty Davida Gilmoura "Rattle That Lock" okazało się dla nas o tyle trudne, iż musieliśmy zdyskwalifikować większość nadesłanych do nas maili. Odnieśliśmy wrażenie, że wielu z Was w ogóle nie doczytało treści i zasad konkursu (http://www.rockmagazyn.pl/aktualnosci/5099,david-gilmour-konkurs.htm) i w rezultacie:
- odpowiedziało tylko na 1 pytanie;
- w pkt. 2 opisało swój ulubiony utwór (a nie o to chodziło)
Odrzuciliśmy również i te wypowiedzi w stylu "bardzo chciałbym/chciałabym otrzymać płytę, bo lubię Pink Floyd" (nie najmocniejszy argument, prawda?)

Biorąc powyższe pod uwagę, postanowiliśmy nagrodzić jedną osobę, której treść maila wydaje nam się przekonująca. Kamil Sałek - gratulacje!

A oto, co Kamil napisał:

" Lubiłem Pink Floyd! Zaraz, co ja piszę?...Nadal lubię bardzo Pink Floyd, ale przez to, że nie grają na szczęście mają świetnych muzyków, jednym z nich jest np. Waters, którego uwielbiam za "wyskoki" na scenę choćby z Vedderem z Pearl Jam albo Jego akcje charytatywne. Ale kolejnym WIELKIM muzykiem z Floydów jest oczywiście konkursowy bohater - David Gilmour! I tak sobie myślę że może zasługuję na niego...? Bo pamiętam jak w 2006 r. wydał drugi solo album "On an Island", pamiętam że bardzo spodobała mi się okładka w sklepie i pamiętam jeszcze, że obiecałem, że go kupię. Ale...jakoś lata leciały a albumu nie nabyłem (choć na szczęście słuchałem w internecie ). Teraz, a dosłownie w ostatnim roku David Gilmour mnie "otacza" non stop!
Bo:
- wydał najnowsze dzieło które wygląda świetnie okładkowo i ma fajny singiel
- kumpel zamówił sobie Jego koszulkę ( i niepotrzebnie mi się chwalił ??)
- włączam czasami czołowe polskie radio - a tu na liście Gilmour dość wysoko
- wracałem z Wrocławia pociągiem, a tu w newsach muzycznych podają że Gilmour wystąpi w 2016 r. na Rynku we...Wrocławiu! ??
- no i ten Wasz konkurs tak na mnie wpłynął że...właśnie pisząc TO - gra mi jego muzyka z komputera...i brzmi pięknie!

RM

Tagi: david gilmour, konkurs
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.