Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Koncertowy album Judas Priest!

19 Lutego 2016

Wydawnictwo koncertowe "Battle Cry" trafi do sprzedaży 25 marca.


Trasa koncertowa Judas Priest promująca ich 17. album studyjny - "Redeemer of Souls", była jedną z najintensywniejszych w całej dotychczasowej karierze zespołu - 130 występów w 33 krajach, z setlistą utworów, w której znalazły się praktycznie wszystkie największe klasyki z ich dyskografii. Teraz fani mogą doświadczyć jeszcze raz emocji towarzyszących im na tych koncertach dzięki najnowszemu wydawnictwu Judas Priest - "Battle Cry", które ukaże się 25 marca na CD, DVD oraz Blu-ray'u. Zwiastun można zobaczyć tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=hZH9ptg58ck

Materiał na "Battle Cry" został zarejestrowany 15 sierpnia 2015r. podczas festiwalu Wacken w Niemczech przed 85-tysięczną publicznością i dostępny będzie na nośnikach CD (15 utworów), a cały koncert (94 minuty) ukaże się na Blu-ray oraz DVD , które wzbogacono o 3 utwory bonusowe (nagrane podczas koncertu w Ergo Arenie w Gdańsku 10 grudnia 2015r.).

Zestawienie utworów, które znalazło się na wydawnictwie zadowoli każdego fana. Szczególnie, że poza nowymi kawałkami ("Dragonaut", "Halls of Valhalla", "Redeemer of Souls"), wymiataczami w stylu "Metal Gods", "Electric Eye", "You've Got Another Thing Coming", znalazły sięt też kultowe klasyki: "Devil's Child", "Beyond the Realms of Death", "Jawbreaker").

Judast Priest powstali na początku lat 70. w Birmingham w Wielkiej Brytanii. W swoim dorobku mają płyty, które wywarły ogromny wpływ na rozwój gatunku i dla wielu fanów metalu stały się kultowymi pozycjami w dyskografii (m.in.: "British Steel" z 1980, "Screaming for Vengeance" z 1982, "Painkiller" z 1990). Przyczynili się także do popularyzacji metalu wśród tych słuchaczy, którzy na co dzień nie identyfikują się z tym gatunkiem (uczestniczyli m.in. w słynnym projekcie 'Live Aid' z 1985, czy wystąpili w programie American Idol w 2011), w niemniejszym stopniu odpowiadają za wykreowanie mody na "denim and leather look'. Przez fanów nazywani "Bogami Metalu" , co nawiązuje do ich utworu "Metal Gods". Przez całe dekady, Judas Priest byli jednym z najlepiej prezentujących się na żywo zespołów metalowych, czego doskonałym potwierdzeniem jest "Battle Cry" - Priest dają czadu jeszcze bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Tracklista 'Battle Cry' CD:

1. (Intro) Battle Cry
2. Dragonaut
3. Metal Gods
4. Devil's Child
5. Victim of Changes
6. Halls of Valhalla
7. Redeemer of Souls
8. Beyond the Realms of Death
9. Jawbreaker
10. Breaking the Law
11. Hell Bent For Leather
12. The Hellion
13. Electric Eye
14. You've Got Another Thing Coming
15. Painkiller

Tracklista 'Battle Cry' DVD / Blu-ray:

1. (Intro) Battle Cry
2. Dragonaut
3. Metal Gods
4. Devil's Child
5. Victim of Changes
6. Halls of Valhalla
7. Turbo Lover
8. Redeemer of Souls
9. Beyond the Realms of Death
10. Jawbreaker
11. Breaking the Law
12. Hell Bent for Leather
13. The Hellion
14. Electric Eye
15. You've Got Another Thing Coming
16. Painkiller
17. Living After Midnight

Zarejestrowano 01.08. 2015r. podczas Wacken Festival, Niemcy.

BONUS TRACKS
18. Screaming for Vengeance
19. The Rage
20. Desert Plains

Zarejestrowano 10.12.2015r. w Ergo Arena, Gdańsk, Polska.

Sony Music Polska / RM

Tagi: judas priest
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.