Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Bryan Adams, Rod Stewart i Sting w Polsce - Tydzień z muszkieterami

3 Marca 2011

Singiel "All for love" tercetu Bryan Adams, Rod Stewart i Sting ze ścieżki dźwiękowej do filmu "Trzej muszkieterowie" do dziś uważany jest za wielki przebój muzyki filmowej. Co ciekawe, wszyscy jego wykonawcy będą obecni w Polsce w czerwcu... w ciągu jednego tygodnia.

fot. Youtube
fot. Youtube

"Trzej muszkieterowie" to film przygodowy z 1993 roku na podstawie powieści francuskiego pisarza, Aleksandra Dumasa. Jak łatwo się domyślić, opowiada o przygodach grupy muszkieterów: Atosa, Portosa i Aramisa. - Bez wątpienia w przypadku tego filmu jednym z jego najbardziej charakterystycznych elementów jest muzyka - mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która w czerwcu organizuje w Polsce koncerty Roda Stewarta i Bryana Adamsa.

Singiel "All for love" nagrany przez trójkę jednych z najwybitniejszych piosenkarzy XX wieku bardzo szybko zaczął odgrywać znaczącą rolę na światowych listach przebojów. - W 1994 roku został nominowany w plebiscycie MTV do miana najlepszej piosenki filmowej. Przegrał wtedy z "Will you be there" Michaela Jacksona z filmu "Uwolnić orkę" - przypomina Marek Kurzawa z Prestige MJM. Wówczas gronie nominowanych znalazły się jeszcze piosenki z takich filmów jak: "Silver", "Philadelphia" czy "Bezsenność w Seattle".

Co ciekawe, tercet Bryan Adams, Rod Stewart i Sting, który wykonał "All for love", będzie obecny niebawem w Polsce. - "All for love" w ich wspólnym wykonaniu jednak nie usłyszymy, ponieważ artyści nie wystąpią wspólnie. Warto jednak powiedzieć, że ich oddzielne koncerty w naszym kraju odbędą się w ciągu zaledwie siedmiu dni! - zauważa Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Jako pierwszy do Polski przyjedzie Rod Stewart, który zaśpiewa 11 czerwca na toruńskiej Motoarenie. Zaledwie dwa dni później na Stadionie Miejskim w Rybniku odbędzie się koncert Bryana Adamsa. Ostatni z wielkiej trójki wizytę w Polsce złoży Sting, który wystąpi 18 czerwca w gdańskiej Ergo Arenie. - Polska już jakiś czas temu otworzyła się na koncerty największych gwiazd światowej muzyki. Rzadko zdarza się jednak w jakimkolwiek miejscu na kuli ziemskiej, żeby tak znakomici artyści pojawiali się w danym kraju w czasie tygodnia - mówi Janusz Stefański z Prestige MJM. - Fanów "trzech muszkieterów" czeka więc dawka muzyki w najlepszym wydaniu. Dla tych, którzy wybiorą się do Torunia, Rybnika i Gdańska będzie to z pewnością niezapomniany tydzień - dodaje Jarosław Galewski z Prestige MJM.

Bilety na koncerty Roda Stewarta i Bryana Adamsa, które odbędą się odpowiednio 11 i 13 czerwca, można nabywać za pośrednictwem strony www.ticketpro.pl a także w sklepach MEDIA MARKT, SATURN i EMPIK na terenie całego kraju. Więcej szczegółów na oficjalnych stronach koncertów-www.bryanadams.com.pl i www.rodstewart.com.pl.

Materiały prasowe - Prestige MJM /Marcin Szyszka

Tagi: rod stewart, bryan adams, sting
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.