Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


GOOD CHARLOTTE zapowiada nowy album!

8 Kwietnia 2016

Szósta płyta grupy Good Charlottle zatytułowana "Youth Authority" ukaże się 15 lipca.


Zespół, który ma na swoim koncie multi-platynowe płyty, zaprezentował pierwszy singiel promujący album, utwór "40 oz. Dream", którego można posłuchać tutaj: http://found.ee/gc40ozlyricvideo

Grupa Good Charlotte powstała w połowie lat 90-tych i ma na swoim koncie 5 płyt studyjnych, a także kilka udanych kolaboracji z innymi artystami. Zespół stał się jednym z filarów dla gatunku pop-punk. Wydany w 2000 roku debiut zawierał m. in. utwory "Little Things" i "Festival Song". W 2002 roku zespół wydał "The Young and the Hopeless Catapulted", który okazał się komercyjnym sukcesem. Kolejne albumy to "The Chronicles of Life and Death" (2004) i "Good Morning Revival" (2007). Ostatnia płyta "Cardiology" pochodzi z 2010 roku. Po tym albumie członkowie zespołu postanowili odpocząć od Good Charlotte. Bracia Madden skoncentrowali się na swoim studiu nagraniowym, gdzie komponują, nagrywają i produkują muzykę dla innych. Mówiąc o powrocie Good Charlotte, Benji i Joel nawiązują do swojej współpracy z młodym australijskim zespołem 5 Seconds Of Summer. "Pracowaliśmy nad kilkoma płytami, które pozwoliły nam uzmysłowić sobie, jaką frajdą jest nagrywanie naszych płyt. Poczuliśmy nostalgiczny klimat i zrobiliśmy to, co podpowiadał instynkt". W listopadzie 2015 roku zespół wypuścił klip do piosenki "Makeshift Love", kawałka który zawierał wszystkie charakterystyczne elementy Good Charlotte.

Mystic Production / RM

Tagi: good charlotte
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.