Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Lao Che supportem The Cranberries!

13 Kwietnia 2016

Zespół Lao Che rozgrzeje publiczność przed koncertem The Cranberries 3 czerwca w Arenie Lublin.


The Cranberries

Gwiazda tego formatu - irlandzki zespół sprzedał dotąd 40 mln płyt i koncertował na sześciu kontynentach - jeszcze w Lublinie nigdy nie wystąpiła. Czerwcowy koncert będzie więc doskonałą okazją by przekonać się jak wypada na żywo. W dodatku The Cranberries zagrali w Polsce dotychczas tylko dwa razy razy. Warto pamiętać, że ich hity wielokrotnie gościły na szczytach list przebojów w kilkudziesięciu krajach, zasłynęli m.in. przebojami: " Linger" , "Zombie", "Animal Instinct" czy "Salvation".

Lao Che

Płocka kapela wypracowała sobie rozpoznawalne brzmienie, nieustannie eksperymentuje z gatunkami i rejestruje błyskotliwe teksty Spiętego. (...) Najbardziej znaną płytą Lao Che jest "Powstanie Warszawskie", może dlatego, że tego albumu słucha się od lewa do prawa, bez względu na poglądy polityczne i pojmowanie patriotyzmu. Ta płyta wstrząsnęła Polską. Najnowszy krążek Lao Che - "Dzieciom" - jest najbardziej spontaniczny i żywiołowy z dotychczasowej dyskografii, a przy tym niezwykle melodyjny i śpiewny.

10. Noc Kultury
Koncert The Cranberries i Lao Che to doskonała okazja by spędzić w Lublinie niezapomniany weekend. Już w sobotę 4 czerwca po koncercie, 10. edycja Noc Kultury. "To festiwal, który nieustannie zaskakuje. Dzieją się wtedy rzeczy niezwykłe. Sztuka ożywia miejsca nieznane lub zapomniane. Bramy stają się świetlistymi instalacjami, place i skwery scenami teatralnymi, a uliczki Starego Miasta potrafią zaskoczyć nawet stałych bywalców. Uczestnicy stają przed trudnym wyborem, do zobaczenia jest bowiem kilkaset atrakcji, a czas ograniczony".

THE CRANBERRIES
Lao Che
3 czerwca 2016
Arena Lublin

Bilety:
Najtańsze bilety kosztują obecnie 75 zł (na sektory G1, G2, I1, I2), przy grupowych zakupach przewidujemy zniżki (szczegóły w załączniku "Oferta bilety grupowe"), podobnie jak dla posiadaczy Sporkarty MOSiR. Bilety można kupić w punktach stacjonarnych Media Markt, Saturnach i Empikach oraz na stronie eventim.pl

http://www.eventim.pl/bilety.html?affiliate=PLE&erid=874969&action=tickets&doc=artistPages/tickets&fun=artist&language=pl

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/566914823473350/

MOSiR "Bystrzyca" / RM

Tagi: the cranberries, lao che
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.