Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


BeMy supportem MAROON 5!

20 Maja 2016

Zespół BeMy wystąpi przed Maroon 5 na koncercie w Krakowie 1 czerwca.


Zespół BeMy założyli dwaj bracia Mattia i Elie Rosinski. Urodzili się i wychowali we Francji, ale ich rodzice pochodzą z Polski. Od najmłodszych lat interesowali się muzyką. Po ukończeniu szkoły średniej bracia wyjechali do Anglii. Upór i wytrwałość pozwoliła im na studia muzyczne w prestiżowej szkole Academy of Contemporary Music, gdzie zaprzyjaźnili się z Edem Sheeranem. W czerwcu 2013 wzięli udział w programie Must Be The Music. Dostali się do finału i zajęli drugie miejsce. Od tamtego czasu wygrali kilka prestiżowych konkursów w Polsce - m.in. Top Trendy, Woodstock czy Jarocin. W ich muzyce słychać wpływy takich gatunków jak indie, francuskie electro czy blues.

Muzycznych sukcesów Maroon 5 nie sposób wymienić jednym tchem, a ich popularność rośnie z każdą kolejną płytą. Uwielbiany na całym świecie zespół zagra w Polsce pierwszy koncert, a charyzmatyczny Adam Levine dołoży wszelkich starań, aby Polacy na długo zapamiętali to show.

MAROON 5 + BEMY
1 CZERWCA 2016
TAURON ARENA KRAKÓW

Ostatnie bilety na to wydarzenie dostępne na www.LiveNation.pl

Live Nation / RM

Tagi: bemy, maroon 5
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.