Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


TAYLOR DAVIS na dwóch koncertach w Polsce!

26 Maja 2016

Amerykańska skrzypaczka wystąpi 13 listopada w krakowskim klubie Kwadrat, a dzień później w warszawskiej Stodole.


Taylor Davis jest klasycznie wykształconą skrzypaczką, aranżerką i kompozytorką. Jej pasja do gier video i muzyki filmowej doprowadziła ją w 2010 roku do założenia bardzo popularnego kanału na YouTube "ViolinTay".

Pięć lat, ponad 140 filmów i 190 milionów odsłon później, Taylor jest jedną z najszybciej wschodzących gwiazd w świecie cyfrowym. Davis wydała 5 pełnometrażowych albumów o tematyce związanej z grami, anime i filmami, album świąteczny oraz album zatytułowany jej imieniem i nazwiskiem, który zadebiutował w maju ubiegłego roku na Billboard Classical Charts (Taylor Davis, Highwind Music). Pracuje właśnie nad drugim albumem, który ma się ukazać jesienią tego roku.

Taylor Davis nie tylko regularnie publikuje spójne i wysokiej jakości materiały na YouTubie. Nagrała także partie skrzypcowe do gier video, w tym do "The banner saga", do której muzykę skomponował nominowany do Grammy Austin Wintory.

Davis występowała na żywo na wielu scenach i podczas wielu eventów na całym świecie. Promując podczas koncertów materiał z nadchodzącej płyty, przywiezie ze sobą muzyczną mieszankę video gier, anime i filmów.
W lutym tego roku podbiła serca fanów, występując na open stage w Stodole. Tym razem zaprezentuje się na dużej scenie!

TAYLOR DAVIS

13 listopada, Klub Kwadrat, Kraków
14 listopada, Klub Stodoła, Warszawa

Bilety w cenach 79 zł i 99 zł (balkon - tylko Warszawa) trafią do sprzedaży w piątek 3 czerwca o 10.00 na www.stodola.pl i www.livenation.pl.

Live Nation / RM

Tagi: taylor davis
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.