Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Chemia supportem Bring Me The Horizon!

11 Czerwca 2016

Już 14 czerwca polski zespół rozgrzeje publiczność podczas koncertu Bring Me The Horizon w warszawskiej Stodole.

fot. Michał Mutor
fot. Michał Mutor

Chemia zapowiada energetyczne show składające się głównie z utworów pochodzących z ostatniej płyty "LET ME", który został wydany we wrześniu ubiegłego roku. Album, pełen energetycznych riffów, które rewelacyjnie sprawdzają się podczas koncertów, powstał we współpracy z legendarnym producentem Mike'em Fraserem, który nagrywał i miksował takie zespoły, jak Led Zeppelin, Metallica, AC/DC czy Aerosmith.

Jesienią 2015 roku płyta ukazała się w całej Europie, zbierając wysokie oceny, a każdy kolejny singiel trafiał na szczyt listy przebojów największej rockowej stacji w Polsce. Koncertowa promocja "LET ME" rozpoczęła się serią koncertów w Polsce, gromadząc setki fanów i odnosząc niespodziewany sukces nie tylko ten frekwencyjny. W Europie zespół promował LET ME, występując u boku zespołu SKINDRED. W lutym 2016 roku album pojawił się w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Chemia na świecie wita się z publicznością za pomocą dwóch hasztagów #GoodMornigWorld #WeAreFromPoland.

Zespół został nominowany w sześciu kategoriach w plebiscycie "Teraz Najlepsi 2015" w miesięczniku Teraz Rock, a w plebiscycie Antyradia zdobył tytuł najlepszego polskiego zespołu! Singiel I love you so much Chemii został wybrany zdaniem słuchaczy jako najskuteczniej budzący utwór rockowy w Trójkowy Budzik Radiowej Trójki!!!

Live Nation / RM

Tagi: chemia, bring me the horizon
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.