Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Blue Pills ponownie w Polsce!

25 Czerwca 2016

Formacja Blues Pills wystąpi 23 sierpnia we wrocławskim Alibi oraz 24 sierpnia w katowickim MegaClubie.

Zespół aktualnie przygotowuje się do wydanie nowego albumu - "Lady in Gold". Druga płyta Blues Pills będzie mieć swoją premierę 5 sierpnia. Można się spodziewać, że duża część setlisty zespołu na zbliżającej się trasie będzie składać się z utworów właśnie z tego albumu. Tytułowego singla promującego nową płytę można posłuchać tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=W-1hn87q9_8

BLUES PILLS (Szwecja, Stany Zjednoczone, Francja):

Kiedy przyjechali do Polski wiosną 2015 roku, zachwycili swoimi koncertami licznie przybyłą publikę. Promowali wtedy debiutancki album "Blues Pills", który w Niemczech dotarł do czwartego miejsca regularnego notowania płyt, czyli innymi słowy, osiągnął naprawdę duży sukces. Sukces, którego można było oczekiwać, słuchając zapowiadającej go piosenki "High Class Woman". Wyglądająca jak przeniesiona z festiwalu Woodstock do współczesności, olśniewająca zarówno urodą, jak i głosem młodziutka Szwedka Elin Larsson oraz jej współtowarzysze, Dorian Sorriaux (gitary), Zack Anderson (gitara basowa) i rodak Elin, perkusista André Kvarnström, obiecali, że do nas wrócą i słowa dotrzymali.

Blues Pills wracają nie tylko dlatego, że polubili u nas grać, choć to również, lecz przede wszystkim z powodu premiery drugiej płyty, "Lady In Gold". Stylistycznie kontynuującą to, co znamy z jedynki, czyli dają nam w prezencie miks inspiracji dokonaniami Jimiego Hendrixa, Led Zeppelin, Cream, wczesnego Fleetwood Mac, Spencer Davis Group, Shocking Blue, Jamesa Browna. Okładka płyty "Lady In Gold" to ponownie dzieło Holenderki Marijke Koger-Dunham, która ma na koncie współpracę The Beatles i Cream. Brzmienie międzynarodowa ekipa muzyczna też powierzyła sprawdzonemu specjaliście, Donowi Alsterbergowi (m.in. Graveyard).

Kto kocha granie w starym stylu, uwielbia rocka lat 60. i 70. będzie zachwycony tym, czego doświadczy.


BLUES PILLS

23 sierpnia 2016
Wrocław, Klub Alibi
, ul. Grunwaldzka 67
Bilety: 75 zł - przedsprzedaż, 85 zł - w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions oraz Core-Poration

24 sierpnia 2016
Katowice, MegaClub
, ul. Żelazna 15
Bilety: 75 zł - przedsprzedaż, 85 zł - w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
Bilety dostępne na www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie)

Knock Out Productions / RM

Tagi: blue pills
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.