Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


The Mirror Trap supportem Placebo!

9 Lipca 2016

Warszawski występ zespołu Placebo poprzedzi koncert szkockiej formacji indie rockowej The Mirror Trap.


Karierę rozpoczęli wydanym w 2014 roku pełnym pasji albumem "Stay Young", zawierającym takie hity, jak "Killing Time", "Westminster Ghost Story" oraz "Bell Street". Jeszcze w tym samym roku grupa została dostrzeżona przez samego Briana Molko, dzięki czemu The Mirror Trap wyruszyło jako support Placebo w trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. Lider zespołu, dynamiczny Gary Moore, jest wyróżniającą się postacią na tle innych współczesnych wokalistów.

Nowy płyta zespołu, "Simulations", została nagrana w niesławnym Karma Studios w Tajlandii, gdzie ostatnio gościli także The Libertines, Young Guns oraz Enter Shikari. Z jednej strony album przenosi nas w czasy klasycznego indie rocka z lat 90., z drugiej zaś strony w tekstach porusza wątki bliskie współczesnym, młodym ludziom - takie jak życie w erze komputerów i smartfonów. "Simulations" trafił do sprzedaży w Wielkiej Brytanii 8 lipca.

Pierwsza część trasy '20 Years of Placebo' rozpocznie się w Danii 13 października a zakończy w Wembley Arena w Londynie 15 grudnia 2016.

Zespół obiecuje grać utwory pochodzące z wszystkich dotychczasowych płyt. Brian Molko droczy się z fanami...

"Powiem, że set lista obejmować będzie piosenki, co do których zarzekałem się, że już ich więcej nie zagram. Nadszedł czas, kiedy uświadomiliśmy sobie, czego fani naprawdę chcą usłyszeć. Byli bardzo cierpliwi wobec nas... bardzo rzadko graliśmy nasze najbardziej komercyjne numery. Trasa z okazji 20 rocznicy wydaje się być dobrym momentem, by to zmienić. Taki mamy zamiar. To ma być specjalna trasa przygotowana pod kątem fanów, przy okazji której ponownie sięgniemy do naszego wcześniejszego materiału. Zatem... jeśli chcesz zobaczyć nas grających takie piosenki jak 'Pure Morning' czy 'Nancy Boy', których nie graliśmy od prawie 10 lat i których prawdopodobnie już nie zagramy, lepiej przyjdź na nadchodzące koncerty! Mamy też kilka niespodzianek".


PLACEBO
THE MIRROR TRAP

29 października
Hala Torwar, Warszawa

Bilety w cenie od 179 zł dostępne na http://lnation.pl/Placebo

Live Nation / RM

Tagi: the mirror trap, placebo
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.