Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


BeMy - nowy singiel!

22 Lipca 2016

Drugim singlem z debiutanckiego krążka "Grizzlin" jest utwór "Oxygen".


Chociaż niektóre piosenki, które trafiły na płytę powstały kilka lat temu, "Oxygen" to jeden z nowszych kawałków. Jak mówi Elie Rosinski, na pomysł refrenu wpadł niewiele ponad rok temu pod prysznicem, myśląc nad piosenką, która byłaby uniwersalna i świetnie sprawdziłaby się zarówno na stadionie, jak i na domówce. Później Mattia dołożył do tego melodię zwrotki i gitary. Tekst będący zbiorem metafor opowiada o zależności jednej osoby od drugiej. Początkowo kawałek ten był bardziej gitarowy, ale podczas nagrywania płyty, producent Bogdan Kondracki wprowadził swoistą rewolucję i dodał mocne klawisze. Teraz do radia została przygotowana specjalna wersja utworu. Nowy miks powstał pod okiem Michaela Beara, a mastering został zrobiony w USA (Joe LaPorta, Sterling Sound).

Pod koniec lipca zaplanowana jest realizacja teledysku, który będzie towarzyszył kawałkowi "Oxygen". Premiera klipu planowana jest na sierpień. Aby umilić fanom oczekiwanie, Mattia i Elie samodzielnie stworzyli lyric video do piosenki, które powstawało na klatce schodowej muzyków.

"Oxygen": https://www.youtube.com/watch?v=sAkIdYx-AO4

Universal Music Polska / RM

Tagi: bemy
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.