Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Capital of Rock 2016 we Wrocławiu!

30 Lipca 2016

27 sierpnia odbędzie się pierwsza edycja festiwalu Capital of Rock, na którym wystąpią m.in. Rammstein, Limp Bizkit czy Bullet For My Valentine.


Capital of Rock 2016
27.08.2016
Stadion Wrocław

Bilety w cenach od 179 zł do nabycia w serwisie www.eventim.pl


Pełna lista gwiazd festiwalu:

Rammstein
Limp Bizkit
Bullet For My Valentine
Red
OCN


Polski OCN z nową płytą, świetnym materiałem i dynamicznym występem zadba już na początku o energiczną rozgrzewkę. Zaraz potem amerykański RED, zespół z Nashville, przebijający się na europejski rynek ze swoją ostrą mieszanką heavy metalu i grungowego brudu.

Grupy Bullet For My Valentine, przybliżać nie trzeba fanom ciężkich brzmień - ci Walijczycy już od dawna okopali się w światowej czołówce hard'n'heavy. Ze względu na energetyczny metalcore'owy show stali się ulubieńcami rockowych festiwali.

Limp Bizkit ze swoim rap metalowym groovem, gdzie wszystkie wykonywane utwory to hity nie pozwalające ustać spokojnie, "zamiata" każdą scenę. Ten zespół gra wyjątkowe koncerty i nawet "limpbizkitowi" malkontenci oddają honor po występie. Rytm, melodia, przekaz, wgniatające w ziemię elektro i ciężar gitarowo-basowy zapewniają prawdziwe rockowe show.

Rammstein - ten niemiecki gigant rocka przyjeżdża z własną produkcją, Rammstein to nie koncert - to widowisko. Konstrukcja sceny, pirotechnika, show świetlny, ruchome elementy scenografii, rytm, muzyka, makabreska i specyficzny czarny humor, a wszystko po niemiecku... - to gwarant historycznego dnia dla fanów wszelkich odmian rocka. Nowego utworu Rammsteina, swoistego dowcipu na temat własnej twórczości, granego podczas tegorocznych letnich festiwali, fani uczą się na pamięć. Zapraszamy do wspólnego skandowania:
"Ja, nein, Rammstein!"
wideo + tekst: https://www.youtube.com/watch?v=14Fdz592VWA

materiały Organizatora / RM

Tagi: capital of rock 2016, rammstein, limp bizkit, bullet for my valentine, red, ocn
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.