Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


White Lies - nowy klip!

3 Sierpnia 2016

White Lies ujawnili teledysk do singla "Take It Out On Me", który zwiastuje nowym album grupy.


Teledysk do utworu "Take It Out On Me" można obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=nCVirDkD1Fo

Reżyserem klipu jest David Pablos, awangardowy przedstawiciel nowej fali. Jego ostatni film "The Chosen Ones" został nagrodzony na festiwalu filmowym w ojczystym Meksyku, doczekał się również nominacji m.in. na festiwalu w Cannes. White Lies skontaktowali się z Pablosem właśnie po obejrzeniu tego obrazu: Od dłuższego czasu chciałem nakręcić teledysk, aż niemalże znikąd pojawiła się wiadomość od White Lies z propozycją współpracy. Byłem niezwykle podekscytowany!

Teledysk do "Take It Out On Me" jest reinterpretacją tradycyjnych opowieści o świętych we współczesnej Tijuanie połączoną z pewnymi elementami zaczerpniętymi z "Teorematu" Piera Paolo Pasoliniego i domieszką czarnego humoru - opowiada reżyser.

Album "Friends" ukaże się 7 października. Został on nagrany w studiu Bryana Ferry'ego w Londynie, zespół zajął się jego produkcją wraz z pomocą Jamesa Browna (Foo Fighters, Arctic Monkeys), Davida Wrencha (FKA twigs, Caribou) i Eda Millera.

White Lies w listopadzie zagrają dwa koncerty w Polsce: 2 listopada w Gdańsku (Stary Maneż), 3 listopada w Warszawie (Progresja).

Mystic Production / RM

Tagi: white lies
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.