Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Metallica - nowy singiel!

20 Sierpnia 2016

"Hardwired" to pierwszy singiel z nadchodzącej płyty "Hardwired...To Self-Destruct", która ukaże się 18 listopada.


Jedenasty studyjny album zespołu zostanie wydany na CD, winylu, cyfrowo, w wersji Deluxe oraz Deluxe Deluxe (box). Producentem albumu jest Greg Fidelman, który współpracował z zespołem przy albumie "Death Magnetic".

"Czy naprawdę minęło już 8 lat? W ogóle tego nie poczułem." - opowiada Lars Ulrich. ,,Oczywiście, że jesteśmy niesamowicie podekscytowani, gdy możemy podzielić się nowym materiałem z naszymi przyjaciółmi na całym świecie. Przez ostatnie 18 miesięcy ciężko pracowaliśmy z Gregiem w studiu, ponownie wprawiliśmy w ruch nasze kreatywne silniki. Wypuszczanie nowej muzyki, ponowne zobaczenie waszych twarzy i wszystko co za tym idzie to powody, dla których tak bardzo kochamy to robić, więc lepiej zapnijcie pasy bo NADCHODZIMY!"

"Hardwired" to pierwszy opublikowany utwór z nadchodzącego albumu. Miał premierę podczas audycji w amerykańskim radiu 93X, gdzie Lars opowiadał o występie zespołu na U.S. Bank Stadium. Wtedy właśnie zaskoczył wszystkich, łącznie z prowadzącym, prezentując zupełnie nowy utwór. "Hardwired" jest dostępne do ściągnięcia dla wszystkich, którzy zamówią album w przedsprzedaży.

Video do utworu "Hardwired" można obejrzeć pod tym adresem: https://www.youtube.com/watch?v=uhBHL3v4d3I

Link do przedsprzedaży cyfrowej albumu: https://itunes.apple.com/pl/album/hardwired...to-self-destruct/id1145400124?l=pl

Universal Music Polska / RM

Tagi: metallica
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.