Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Soundgarden "Badmotorfinger" - reedycja!

11 Października 2016

Soundgarden wydaje specjalną edycję kultowego albumu "Badmotorfinger" z okazji 25-lecia albumu.


Specjalne siedmiopłytowe wydanie super deluxe zawierać będzie zremasterowany legendarny album, niepublikowane wcześniej materiały ze studia, nagrania występów na żywo i wiele więcej.

Wydawnictwo ukaże się w czterech specjalnych edycjach:

* Standardowej

* Deluxe: dwupłytowe wydanie, pierwszy krążek to zremasterowany album Badmotorfinger a drugi zawiera materiały ze studia, utwór "New Damage (z Brianem Mayem z Queen) i 7 utworów w wersji na żywo z Live at the Paramount.

* Na podwójnym winylu: Wersja 2LP zawiera dwa 180 - gramowe, audiofilskie czarne winyle ze zremasterowaną wersją albumu Badmotherfinger.

* Super deluxe: Limitowana wersja Super Deluxe zawiera 4 płyty CD, 2 DVD i jeden dysk Blu-Ray Audio. Całe wydanie to łącznie 79 utworów, materiały wideo i mixy, które nigdy wcześniej nie zostały opublikowane. Na płytach CD znajdą się m.in.:

- zremasterowany album Badmotorfinger
- 15 nigdy wcześniej niepublikowanych materiałów ze studia wraz z mixami i utworem "New Damage" z gościnnym udziałem Briana Maya z zespołu Queen
- nagranie koncertu Live at the Paramount ( Seattle, 6 marca 1992r.)
Materiały na płytach DVD:
- Zapis koncertu Live at the Paramount z dźwiękiem zmixowanym w standardize 5.1 surround.
- Motorvision + More - pierwszy film Soundgarden, po raz pierwszy wydany na DVD, łączący nagrania na żywo z dwóch koncertów w Paramount Theatre z wywiadami z zespołem i przyjaciółmi grupy
Wersja Super Deluxe zawiera również kolekcjonerski box, a w nim 52 - stronnicowa książka, ze specjalną, przygotowaną na 25 - lecie okładką, wcześniej niepublikowanymi zdjęciami i rozmowami z muzykami. Oprócz tego w boxie znajdzie się również ikona 3D Badmotorfinger w formacie 12"x12", cztery zdjęcia 8"x10" z każdym z członków zespołu, zestaw naklejek oraz prasowanka.

Universal Music Polska / RM

Tagi: soundgarden
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.