Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Legendarny Beatles po raz pierwszy w Polsce!

8 Marca 2011

Wspaniała wiadomość dla fanów The Beatles! Yellow Submarine, With A Little Help From My Friends, All You Need is Love. Już w czerwcu te i wiele innych przebojów będziemy mieli okazję usłyszeć w Warszawie! A wykona je nie kto inny, ale sam RINGO STARR!

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

Fani niesamowitej czwórki z Liverpoolu nie mieli nigdy szansy usłyszeć swoich idoli na żywo w Polsce. Ale już wkrótce spełnią się ich marzenia -nasz kraj po raz pierwszy odwiedzi legendarny Beatles - Ringo Starr oraz jego gwiazdorski zespół All Starr Band.
Koncert w Sali Kongresowej będzie historycznym wydarzeniem - prawdziwy Beatles będzie niemal na wyciągnięcie ręki, a niewielka sala zagwarantuje publiczności podziwianie legendy rock&roll'a z tak niewiarygodnie bliska. Podobna okazja może się już nigdy nie powtórzyć! ZAPRASZAMY!


Kochał ich cały świat. Amerykańskie Zrzeszenie Wydawców Muzyki przyznało im tytuł najpopularniejszych muzyków wszechczasów. Żaden zespół nie sprzedał takiej ilości płyt, żaden inny w historii show businessu nie umieścił pięciu utworów jednocześnie na najwyższych miejscach listy Billboardu. Ich występ w programie Ed Sullivan Show oglądała rekordowa ilość widzów - 45% ówczesnej populacji USA. Mimo, że The Beatles rozpadło się w 1970 roku, do tej pory stanowią kultową grupę, która osiągnęła to, o czym inne zespoły mogą tylko pomarzyć. Rozpętana przez nich beatlemania ogarnęła cały świat. Na ich koncertach dochodziło do zbiorowej histerii, zgarniali najważniejsze nagrody przemysłu muzycznego, w tym wiele Grammy oraz nagrodę dla Album Wszechczasów magazynu Rolling Stone, wielkie gwiazdy, wśród nich Jimi Hendrix, nie kryły swojego uwielbienia dla członków tego niesamowitego bandu, a ich niezliczone przeboje, jak np. Please, Please Me, I Want to Hold Your Hand, czy Yesterday do tej pory nie tracą na popularności.
Mimo próśb fanów i starań wielu osób związanych z muzyką nigdy nie udało się reaktywować zespołu. Każdy z jego członków rozpoczął karierę solową.
Ringo Starr to nie tylko Eks-Beatles, ale i znakomity kompozytor oraz wokalista. Ma na koncie kilkanaście albumów i wiele przebojów, z których możemy wymienić choćby Photograph czy You're Sixteen. W roku 2002 za swoje muzyczne dokonania został wprowadzony do Percussive Hall of Fame, dołączając tym samym do grona elitarnych perkusistów, takich jak Buddy Rich, czy William F. Ludwig. W 1989 roku założył grupę wyjątkową - Ringo Starr and His All Starr Band, która od dwóch dekad koncertuje na całym świecie. Nietypowość tego zespołu polega na jego ciągle zmieniającym się składzie. Na każde tournee Ringo zabiera nowych instrumentalistów. Mimo, że grupa zawsze gra przeboje The Beatles, np. With a Little Help from My Friends oraz solowe utwory Ringo, jak It Don't Come Easy, zmieniający się muzycy nadają interpretacjom znanych utworów wyjątkowości, każdy z nich wnosi w nie coś nowego. W tym roku Ringo koncertuje z jedenastym już składem, do którego należą: Edgar Winter, Gary Wright, Rick Derringer, Richard Page (Mr. Mister), Wally Palmar (Romantics) i Gregg Bissonette.

Miejsce: Sala Kongresowa, Warszawa

Data: 15 czerwca 2011r.

Materiały prasowe - Makroconcert / Marcin Szyszka

Tagi: ringo starr
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.