Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Metallica - nowy singiel w Halloween!

25 Października 2016

Utwór "Atlas, Rise" będzie dostępny do odsłuchu już 31 października.


Metallica szykuje dla swoich fanów coś specjalnego na Halloween. 31 października o północy czasu PST (10:00 w Polsce) zespół zaprezentuje trzeci utwór pt. "Atlas, Rise!" z nadchodzącego albumu "Hardwired... To Self - Destruct". Premiera albumu odbędzie się 18 listopada. Do tej pory zespół zaprezentował już dwa utwory z płyty: "Hardwired" i "Moth Into Flame".

Aby pomóc fanom poczuć ducha Halloween już od piątku 28 października, słuchacze Metalliki na całym świecie będą mogli odwiedzić wybrane niezależne sklepy muzyczne i mieć szansę na zdobycie darmowej, limitowanej maski "Hardwired... To Self- Destruct". Na wewnętrznej stronie maski znajdzie się specjalny kod dostępu do strony internetowej, na której fani będą mogli odsłuchać nowy utwór 30 minut przed premierą w Halloween. Pełna lista sklepów dostępna jest na oficjalnej stronie zespołu.

"Hardwired... To Self - Destruct" to pierwszy studyjny album zespołu od 2008 roku, w którym wydali multiplatynowy krążek Death Magnetic. Nowy album został wyprodukowany przez Grega Fidelmana, odpowiedzialnego za inżynierię dźwięku i mix Death Magnetic. Album jest już dostępny w przedsprzedaży w wersjach na CD, winylu i Deluxe.

Universal Music Polska / RM

Tagi: metallica
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.